Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a férjemet a rossz élettől?

Figyelt kérdés

Párom lassan 45 éves lesz. Sajnos rossz társaságba keveredet, jelenleg rendőrségi eljárás is van ellene lopás miatt.

Azt mondja, hogy értünk tesz mindent, hogy ne nélkülözzünk.

Félek, hogy évekre börtönbe kerül mivel már ült pár évet szintén lopásért. Miért nem érti meg, hogy ne csináljon hülyeséget?

Van egy hét hónapos gyerekünk is.


2014. jan. 8. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Akkor én meg őt fogom kirabolni, mert én meg mindent a saját családomért akarok tenni.


Börtönbe is fog kerülni.


Inkább azért teszi mert a munka büdös neki, mint a politikusoknak.

2014. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kerüljön is börtönbe, a tolvajok odavalók. 45 évesen ennyi esze van? Nem tini...
2014. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
80%
A munka nem jutott eszébe mint opció? Megszívtad rendesen, hogy szültél neki egy gyereket. Ő megy a böribe, te meg majd nélkülözhetsz a gyerekkel, amíg nem szabadul. Addigra lehet, hogy be is melegedik ott bent és a fiúkat fogja szeretni. Nagyon nem tudom sajnálni, mert ha az ilyen szabadon van, lehet tőlem is lopna, amit én nehéz munkával kerestem meg. Mindet le kellene vadászni az ilyen férget, menjenek a börtönbe, és ott rohadjanak meg.
2014. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ám, hogy konstruktív is legyek.


Mond meg neki, hogy immáron van egy gyereke, ha ezt az életvitelt akarja tovább csinálni, akkor egész egyszerűen elválsz tőle.


Nem fogod a kis-postán hetente feladni a konzervet meg a cigit.


Ha nem képes felelősségteljes apaként viselkedni akkor magára marad.

2014. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az még nem biztos, hogy elzárják mivel a tulaj akitől lopott nem te ftt feljelentést amikor megtudta, hogy ki a tettes.

Azért nem kap munkát mert priusza van.

2014. jan. 8. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Hohó, megismerlek a stílusodról! Hogy nem szakadsz le erről az oldalról és minden délutánra-estére ki tudsz találni újabb és újabb kamukérdéseket, nem semmi. Eleinte még bosszankodtam a butaságaidon, de mostanra esküszöm, hogy kezdelek csodálni a végtelen fantáziád miatt, illetve sajnállak is, amiért egyetlen barátod sincs, a családodban sem érdekelsz senkit, ezért "rákényszerülsz" hogy így csikarj ki az emberekből 10 percnyi odafigyelést. Szomorú sors lehet a tiéd (a valódi életed, nem ezek a kitalált baromságaid). Nem félsz, hogy az élet az egyik ilyen hazugságodat valóra váltja és felnőttként tényleg ilyesmik fognak veled történni? Illetve nem volna hasznosabb, ha inkább megpróbálnál trollkodás helyett barátokat szerezni..?
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor dolgozzon feketén.


Amúgy ha nem kérnek erkölcsi bizonyítványt, akkor nincs gond.


Te is érzed, hogy ez akarat kérdése lenne. A priusz valóban elég paradox jogi szabályozás, mert sokszor megnehezíti a munkavállalást, de aki akar az el tud menni dolgozni, ugyanis semmilyen törvény szerint nem előfeltétel egy munkahelyen a büntetlen előélet.


Nem kell megmondani, ennyi.

2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos látszik rajta, hogy valami nem oké, az idegei tönkrementek stb.

Ha valaki meglátja biztos, hogy nem alkalmazza.

2014. jan. 8. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor válj el tőle.
2014. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát arról beszélgess vele, hogy ezzel a lopással most mennyivel hozta jobb helyzetbe a családját?
2014. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!