Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a férjemet, rossz...

Megütöttem a férjemet, rossz ember vagyok? Elhagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, Isten a tanúm, hogy nagyon, de néha úgy kihoz a sodromból, hogy megpofozom. Mindig a munkája miatt, nagyon kihasználják a munkatársai, a párom pedig a jobb pénz lehetősége miatt mindent megcsinál. Néha hazudik is, nyilván mert fél, hogy újfent csak kiakadok... Tudom, hogy szeret, de a halálba kerget a tutyimutyisága. gyűlölöm magam, azért, amiért bántom őt néha, de nekem is úgy fáj. Persze ez nem magyarázat. Utálom magam. Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség... Nem tudom, hogy hogy kellene levezetnem a feszültségemet. Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, de közben végtelenül dühös vagyok és utálom magam. A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. Több kollégája is elvált, én ezt nem akarom. Mi a fenét csináljak? Tiszta szívemből szeretem, és utálom magam amiért ilyen önző vagyok, hogy szeretném, ha néha velem is együtt lenne pár órát. Tudom, hogy az igénye neki is meglenne, de simán behódol a főnököknek. Áh, mindegy, mindjárt megnyugszom.
2013. ápr. 12. 15:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Most lényegében kinek kéne változni? Neked vagy neki? Elhagyhatod, bár inkább neki kéne,hogy ez eszébe jusson.
2013. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Jó hülye férjed van, és már rég beadtam volna a válást csatolva a látleletet családon belüli erőszak miatt.
2013. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát keress egy szakembert, mert az nem normális, hogy felnőtt nő létedre nem tudod másképp levezetni a feszültséged, mint hogy megütöd. Én a párod helyében már rég kitettem volna a szűröd, de ahogy kiveszem az írásodból, ő ilyen áldozat típus, szóval magától nem hagy majd el, szinte biztos. DE! Az már jó, hogy felismered, hogy benned van a hiba. Most az a következő lépés, hogy felkeresel egy szakembert, aki orvosolni tudja az ilyen fajta dühkitöréseidet. Ez is családon belüli erőszak, nem csak a fordított eset.
2013. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
100%
Csak neki tennél szívességet ha nem kellene a munkahelyi szopás után még otthon egy idióta idegbeteg miatt is kínlódnia.
2013. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Úristen, borzasztó vagyok! Visszaolvastam amit a dühömben leírtam ide. Ilyenkor annyira bánom, mintha nem is én lennék, szegény, mindenki csak bántja én meg tetőzöm, holott támogatnom kellene, mert valójában sikeres a munkájában. Ha hazajön, mert az előbb elrohant, azért lettem dühös, mert behívták szabadnap is, beszélek vele, valamit kezdeni kell a helyzettel.
2013. ápr. 12. 15:42
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Esküvő előtt nem vetted észre, hogy papucs? Vagy akkor még tetszett, hogy az? Mert tulajdonképpen az, mindenkitől mindent eltűr. És erre nem megoldás a szerelem. A házassághoz meg végképp kevés.

Azért sok a válás, mert túl sok a házasság is.

2013. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen ember meg is érdemli, mint amilyen te vagy. Nem nem tudod máshogy levezetni a feszültséget, hanem nem akarod. Ha önvédelemből pofoznád fel a férjed, mert szándékosan kiprovokálta, akkor még érthető lenne, de így ez morbid.
2013. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%
Csak nekem tűnik úgy,hogy ez kamu kérdés???
2013. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy biztatnád álljon a sarkára, ha úgy kívánja a helyzet, még "ki is heréled"!? Hát nem semmi!
2013. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Van lehetősége másik munkahelyre? Vagy munkanélkülit akarsz belőle- hogy többet pofozgathasd?


"Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség"

Bezzeg, ha visszaütne- itt őrjöngene minden nő, hogy NA DE ILYET! Uralkodj magadon! A munkája az ő dolga - neked nincs munkád? azt csináld úgy, ahogy a legjobb, ne ugass bele az ő munkájába!

2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!