Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a rossz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.e kérdése:

Miért én vagyok a rossz? Elhagytam érte a férjemet, mert szeretem, mégis állandóan belém köt, ellenőrizget, engedélyt kell tőle kérnem mindenért. Mindent megpróbálok megadni neki, mégis én vagyok a szar. Mindig én, meg én! Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Segítsetek,mert nem tudom mit tegyek!
2012. jan. 10. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem kellett volna elhagyni.
2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, mert abból amit leírtál zsarnokoskodik.

Vagy higgadj le és beszéld meg vele, hogy neked így nem jó.

2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
hülye vagy csak ennyit :D mi a f@szért hagytad el a férjed ??? gratulálok...jár a taps ezért??? XD ez a baj a mai világal h nincs 1 normális kapcsolat az ien faságok ért na msot remélem még lesz vagy 10 ilyenben részed :)
2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Hú de ítélkezők lettünk.

És a sok megmondókapitány: "nem kellett volna elhagyni" Ez mennyiben segít a jelenlegi helyzeten? És mennyiben válasz a kérdésre?

2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Megerdemled te büdös k.rva.,. Nem kellett volna a ferjed elhagyni... Mindenki egye meg amit főzött r.ngyokam...
2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán éppen azért nem bizik, mert elhagytad érte a férjed, és attól tart vele is ezt fogod csinálni.

Valahogy probáld meg beszélni vel, hamár érte, fel adtál mindent.

2012. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős:(

Én elhagytam, és visszamentem a férjemhez, akivel sikerült megbeszélni a problémákat, és hogy miért is következett be a válás.Azóta minden jó, megint van egy nyugodt, normális életem.

2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kéne beszélned vele a gondjaidat.Higgadtan.Ha utána sincs semmi változás,akkor szerintem így nincs túl hosszú jövőtök együtt.
2012. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gergo_30F ***** válasza:
#6: +1
2012. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16%

Akkora baklövést követtél el, hogy most jól megfizeted az árát.

Nem kellett volna ilyen marhaságot elkövess! -.-

2013. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!