Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok ki végzi el az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki végzi el az alábbi feladatokat, ha a férj csak késő délután ér haza, a feleség gyeden van otthon?

Figyelt kérdés

Csap szereltetés, garanciális javítás intézése a műszaki cikkeken, autószereléssel kapcsolatos dolgok, műszaki vizsgáztatás, téligumi beszerzés stb?

A szerelőnk egyébként délután is dolgozik szükség esetén.


2014. jan. 9. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a férjem dolga a műszaki dolgok intézése, függetlenül attól, hogy mennyit dolgozik, mert ő ért hozzá, én pedig nem igazán. De többször is előfordult, hogy valami baj volt a kocsival, pont amikor külföldön volt. Akkor meg kellett oldanom.
2014. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szereltetest,garanciàlis dolgokat èn mivel itthon vagyok. Az autót 4utàn màr õ is el tudja, mondjuk volt olyn hogy lebeszèlte telefonon ès èn elvittem, vagy èppen èn mentem èrte....
2014. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csaptelep és gar.javításra mindig szakember, a többit én (nő)intéztem.Gumibeszerzés stb.
2014. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Jégtánc ***** válasza:
93%
Autónk nincs úgyh az kilőve,de a csap szerelést a férjem intézi.
2014. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó, mindig aki éppen jobban ráér, és akinek van ismerőse az adott feladatra. Ha otthon kell javítani valamit és mi nem tudjuk megcsinálni, akkor nyilván én várom otthon a szerelőt, de az már megint változó, hogy ki hívja fel.
2014. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csap szereltetés és amit csak "intézni" kell az én, az autó javítása azt a férjem,mivel ő ért hozzá! De ha szerelő kell hozzá, akkor azt is el tudom intézni, nálunk majdnem egész nyáron felújítás volt,és nagyon sokszor én voltam egyedül otthon!
2014. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó, hogy írtatok! Nálunk többnyire én (feleség) csinálom a fentieket, ssak ma egy kicsit kiakadtam, mert lerobbant az autó, a féjrem pedig elvárná, hogy gyerekkel menjek el érte és próbáljam meg hazahozni "hátha neked elindul" szöveggel. Én tényleg próbálok mindent intézni, és tudom, hogy sokat dolgozik, de szerintem ez már több a soknál.

Mondtam, hogy hívja fel a szerelőt, hiszen ők vannak jóban, de 3 napja nem teszi, tessék lerobbant a kocsi, most hogy viszem el szerelőhőz?

2014. jan. 9. 08:47
 8/18 anonim ***** válasza:

Alapvetoen o csinalja meg...

Teligumit en kerestem, megmondtam hol talaltam mennyiert, 3 eves 9mm a futofelulet stb nezze meg, arra jojjon, ha jo vegye meg...

En megyek a gumishoz felrakatni.

Garis dolgokat en intezem mert en nem hagyom magam lepattintani, muszakira en vittem el a kocsit (ettol tobb dolgom nincs is egy vizsgaztatasnal)

Autoszereles termeszetesen az o dolga, villanyszereles es minden egyebb szerelos dolog...

2014. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem intézi. Persze, ha itthon szereltetni kell valamit, akkor napközben jönnek megcsinálni, mert itthon vagyok, ráérek pesztrálni.
2014. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: Pont most ősszel vettünk téli gumit. Nálunk a férjem olvasta végig a teszteket, ő választotta ki, hogy milyet vegyünk. Beugrott a gumishoz, akihez amúgy is járunk (pont a hazajárós útvonal mellett van), megrendelte, kifizette, ő beszerezte, raktározta és felszerelte később. Gumicserére is mindig a férjem hordja a kocsikat. Az ilyen fiús program, viszi a nagyobbik gyereket is mindig.
2014. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!