Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nagyon jó barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátnőmnek tudom, hogy a férjének viszonya van, azt is hogy kivel. Mindenképp tudatni szeretném a feleséggel, de semmiképp nem akarom, hogy ő vagy a férje megtudja, hogy én vagyok a lebuktató. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha nagyon jó barátnőd, akkor minek akarsz játszmázni? Állj elé és mondd meg. Én a legjobb barátnőmtől ezt segítségnek venném és hálás lennék. Ha pedig nem olyan jó mégse a viszonyotok, hogy szemtől szembe mondd, akkor ha már beleavatkozol mások magánéletébe, vállald fel az arcod is.
2013. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer szemtől szembe elmondtam a barátnőmnek h a pasija megcsalta, mert saját szememmel láttam..

elmondtam a barátnőm megbocsájtott neki és azóta a srác tiltja tőlem.. az meg amilyen bírka szótfogad neki..

és hát a 10éves barátság ennyi volt..

2013. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a nőtől magától,hogy mit tenne a helyedben,mintha nem is ő lenne a megcsalt fél.


Ugyanis kényes kérdés,ha utóbb kiderül,még te leszel a rossz,ha nem szólsz.Ha viszont szólsz és persze szereti a férjét,akkor van,aki nem fogadja el,fél,hogy elveszti a férjét és még téged fog utálni,hogy szét akarod robbantani a házasságát.


Az én életemben (bár nem én voltam a kitálaló) pont az a nő viselkedett úgy,hogy őt nemm csalták meg és vasmarokkal fogta a férjét,gyorsan még egy gyereket akart,aki úgy hírdette magát,hogy ő ha megcsalnák válna


és pont az a nő vált rémes gyorsan,akiről meg volt győződve a férj,hogy a feleséggel ezt megteheti.


Szóval a reakciók tényleg kiszámíthatatlanok.41/N

2013. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
esetleg ha tudod h a férje hová megy mikor hívd el a barátnődet sétálni mond neki h nagyon rossz paszban vagy és szeretnél valakivel beszélgetni.. és sétáljatok arra ;)
2013. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne szólj bele, semmiképpen! Bármit teszel, bármit mondasz, bármennyire is a legjobb szándék vezessen, az első harag rajtad csattan, és ez lehet olyan erős is, hogy nagyon mély sebeket ejt rajtad.


Ha a barátnőd férjének viszonya van, akkor ezt majd ők hárman lejátsszák. Felnőtt emberek.

2013. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
A statisztikák szerint nagyon ritka az olyan házasság, ahol évtizedeken keresztül egy megcsalás sincs! Attól még lehet jó a házasság, hogy egyszer előfordul egy ilyen eset. Nem hiszem hogy bele kellene avatkozni más házasságába pusztán egy megcsalás miatt. Ezzel rosszat tehetsz a barátnődnek, ahogy fentebb írták. Ha van emellett más, sokkal erősebb indokod is, pl. a férj rendszeresen lealacsonyítóan beszél a feleségéről, akkor lépjél. És akkor is úgy, ahogy fentebb írták, hogy puhatold ki, szeretné-e egyáltalán hallani a barátnőd.
2013. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Ebből te semmiképpen nem fogsz jól kijönni , ha elmondod azért nem mert rajtad fog csattani ha a férj tagad, ha nem mondod el akkor pedig kifog derülni hogy te már tudod. Válasz, most legyen vége a barátságnak vagy később??
2013. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

"Attól még lehet jó a házasság, hogy egyszer előfordul egy ilyen eset. Nem hiszem hogy bele kellene avatkozni más házasságába pusztán egy megcsalás miatt"


Komolyan így gondolkodnak az emberek? Eszem megáll... Nem csoda, hogy ma már semmi értéke sincs sem a hűségnek, sem a házasságnak. Emiatt a felfogás miatt. Hányinger.

2013. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül nem te vagy,akivel csal a férj?Honnan tudod egyébként, láttad õket,
2013. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Vagy ültess bogarat a fülébe, hogy ő maga nyomozza ki.


Pl. láttad a városban (miközben elméletileg dolgozott) hasonlók.

2013. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!