Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek férfi létemre ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

György24 kérdése:

Mit tegyek férfi létemre ok nélkül nekem támad a barátnőm széttépte több alkalommal a ruháim ha védekezem ellököm magamtól lefogom a a kezét az van hogy bántottam megütöttem nem vagyok férfi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 17:27
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
58%
Hat ha ezeket haggyod nem vagy ferfi inkabb papucs..(boccsi nem megbantani akarlak csak nem tudtam kedveseben ki fehezni magam)ne haggyd hogy ezt csinalja! De ne is usd meg ! Inkabb akkor szakics vele. De ez nem mehet igy tovabb
2014. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem dobod ki? Papucs vagy. Vagy lökd el, az nem látszik.
2014. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

És ha papucs akkor nem illeti meg az emberi méltóság meg az alapvető tisztesség?


Kedves kérdező, legyen benned annyi gerinc hogy kidobod ezt a nőt.

2014. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az elején hagytam hogy ezt tegye nem is védekeztem széttépett több pulcsit inget rajtam jó pár alkalommal fellökött neki lökött bárminek ami mögöttem mellettem volt csak álltam némán meglepődve ez mi ez honnan ered mikor hozzá sem értem miért csinálja ezt??Amultam bámultam...Eltűrtem neki probaltam megerteni de még csak bocsanatot sem kért..nem csaltam meg soha abbol fakadt hogy bezárt nem engedett haza haza akartam menni es bem adta ide a kapukulcsot hogy kiálljak az autóval..tűrtem neki nagyon sokat nem ütöttem meg de most már sok nekem esik ilyeneket mond hogy belever a fejembe szétüti a szám kussoljak nekemesik üt vág ekkor lefogom ellököm magamtól aztán sír próbálom megbékíteni aztán mellberúg mikor békiteni akarom ezek után..rámront és csak egy legyintesnyi nem is pofon csak ilyen finom nem is fáj neki mert nem is akarom hogy fájjon neki..és mégis mégjobban szid nem vagyok férfi egy senkiházi köcsög vagyok.mert szerite én megütöm megütöttem..Nem tudja ha valóban megütés az nem így néz ki..?
2014. jan. 14. 17:52
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért vagy együtt egy ilyen hisztérikával? Ez nem normális. Téged minősít.
2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Elso valaszolo vagyok..es most hogy ezt le irtad..hat dobd mar ki azt a libat..hat tuti nem normalis :D igaz hogy picit nevetseges a dolog h oknelkul ut egy FERFIT persze elso alkalomal ki kelet volna dobni.... Igy tennyleg papucs vagy...
2014. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
te meg egy nagy hülye idiota vagy,en mar regen kidobtam volna a büdös pi/csaba 2 nagy pofont is adtam volna neki utravalonak.
2014. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan szakíts ezzel a nővel.. ez a nő nem normális.. gondolom nem így akarod leélni az életedet... abba belegondolni se merek ha lenne gyereke vele mit csinálna... mikor nincs otthon pakolj és irány haza... kulcsot meg dobd a postaládába... telefont nem veszed fel neki többet, ha zaklatni mer, mond neki hogy még egy és feljelented zaklatásért...
2014. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én kihasználnám, hogy férfi vagyok és visszaütnék. De úgy, hogy ne látszódjon. Komolyan, dobd már ki... erősebb vagy nála bakker!
2014. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most meg áztat Facebook üzenőfalán képeket oszt meg amin női kéz van ami tele véraláfutással..mintha én tettem volna..és hogy szól a nagyapjának hogy bántottam megütöttem és majd "jól belever a fejembe"soha semmiért magától nem kért bocsánatot semmiért amit én számtalanszor megtettem mégha nem is én voltam a hibás
2014. jan. 14. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!