Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek fél cigány/cigány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek fél cigány/cigány a párja, (nem rasszizmusból), de benneteket sosem zavart?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, tényleg, egy fél éve vagyunk együtt, és hát nem igen látszik rajta, hogy roma, mert csak félig az. Inkább csak az apukáján látszott. Csak felmerültek bennem olyan kérdések, hogy vajon milyen lesz majd a gyerekünk? Vagy a lagzin milyen fura figurákkal fogok találkozni? :D Meg ilyenek... már, ha ő fél cigány, akkor gondolom a gyerek nem sok vonást fog örökölni, bár ősöktől ki tudja.


Most ez tényleg csak felmerült, meg tapasztalatokra vagyok kíváncsi :D Persze tudom, hogy én egy utolsó büdös szajha leszek, de remélem, hogy 1-2 ember érti a kérdést :)



2014. jan. 5. 14:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy normális családja van, nem luxusban élnek, de nem is putriban, normálisan öltözködnek-esznek-beszélnek, stb.... csak a származás, de semmi viselkedésben nem nyilvánul ez meg :)
2014. jan. 5. 15:00
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a család is, akkor vlsz nem lesznek fura figurák a lagziban. Elképzelhető, hogy a furákkal nem is tartják a kapcsolatot.

Hogy a gyerek milyen lesz az jó kérdés. Ha a párodon alig látszik, és te is világos bőrű/hajú vagy, akkor vlsz a gyereken sem fog nagyon látszani, vagy egyáltalán nem.

2014. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak halál normális cigányok, de idióták is. Imádkozz, hogy ne egy agresszív, nemnormális rokonára üssön a párodnak. Ez is olyan, hogy jó is kisülhet belőle, de rossz is és ezt sose tudhatod előre.
2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Normális a párom, nincs vele gond. Hát, láttam a rokonságban fura figurákat :D Nem olyakat, akik büdösek... stb. (elnézést), hanem akik kinézetre: UHHH! :D


Én is tipikus kék szemű-hófehérke-világosbarna hajú vagyok :)

2014. jan. 5. 15:05
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
te választottad
2014. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
37%
Ciganyok kozt is van kulonbseg.. Vannak akik teljesen normalisak.... Ha a te parod ezek koze tartozik akkor semmi baj... Meg ha szereted akkor nem ezzel kell foglalkoznod... Meg ha ez annyira zavar akkor hagyd el! Nem ertem miert kell a ciganyokat kulon venni... Ti meg parasztok! Nem azert de igazam van. Ha valaki roma akkor egybol elitelik .. :(
2014. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is félcigány.Rajta látszik is.Engem nem zavart soha.Nagyon szeretem,jobb embert nem is kívánhatnék magamnak. Hét éve vagyunk együtt,nemrég született kisbabánk.A kicsin nem igazán látszik :)

Nem hófehér a bőre,de nem is cigányos /már elnézést a kifejezésért/ Áóval szép kreol bőre,mogyoróbarna haja és szeme van.

2014. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszizmusból mondom, de hiába alig látszik a párodon, hogy cigány/roma, előfordulhat, hogy a gyereketek teljesen sötét bőrű lesz. Ezt jó ha tudod.
2014. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az én volt férjem fehér bőrű, jóképű félcigány volt.

Azonban a bátjya, aki ahogy náluk mondják édestestvére, na ő az a tipikus fekete karikákkal a szeme alatt rendelkező, laposorrú kanyhaló típus.


Én nem mertem neki gyereket szülni, mert mi van ha a bátyja vérvonala jön rajta elő.

Milyen esélyekkel indulna az a gyerek?


Természetesen más gondok is voltak.

A hűséggel állt hadilábon a drágám.

Aki csak élt és mozgott elkapta, közte a barátnőmet is.

:(


Elsősorban a családi, emberi értékekre koncentrálj, hogy az meg van e benne, mit látott otthon, mikre hogy reagál.


Ha intelligens és érzelmileg is az, akkor teljesen mindegy, hogy félvér, nem lesz baj.

2014. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Testvérein sem igen látszik. Fehér bőrűek teljesen, kék-barna szeműek, barna hajúak, én meg nem mondtam volna róla, hogy cigány, meg senki még csak meg sem kérdezte tőlem (barátok). Apukája kicsit zűrős volt, inkább agresszív, de ő nyugodt típus, csak hát mikor ideges, ő is tud csapkodni, mint bárki más. Ez nem hiszem, hogy azért van... engem meg nem ütne, én vagyok a mindene, szinte én irányítok az egész kapcsolatban, nincsen semmi rám kényszerítve.
2014. jan. 5. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!