Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit csináltok, amikor a feleségetek (barátnő, , menyasszony, élettárs, stb) menstruál és kibírhatatlanná válik?

Figyelt kérdés
Most nem a kioktatást kérem, én próbálok kedves, meg papucs meg minden lenni ilyenkor de olyan baromságokat hoz fel ilyenkor, hogy már nem tudom mit kéne tennem.

2013. dec. 30. 10:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kibírom, vagy mégis mire gondolsz? Ez hozzá tartozik.
2013. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Megtérdelem kétszer, azt csöndbe marad.
2013. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Minden nap menstruál egész évben?
2013. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 reptoid ***** válasza:
35%
Nem szólsz hozzá, bármit mond, leszarod. Kiabál, ráhagyod, nem foglalkozol vele.
2013. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
az en baratnöm nem valtozik,ha menstrual,amugy altalaban kibirhatatlan :)
2013. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Mi a különbség a terrorista és a menstruáló nő között?- Egy terroristával lehet tárgyalni. :)
2013. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű, hagyd rá és kerüld. Én csaj vagyok, ilyenkor csak annyit mondok megjött és rögtön tudja a párom, hogy békén kell hagyni hülyeségekkel. Mondjuk lehet ezt kontrollálni nagy nehezen (én már eljutottam odáig hogy nem ordibálok nem csapkodok, de nagy ritkán én is kiakadok), szóval ha az asszony nem is próbálja meg akkor vele is gond van. Van erre valami tabletta is, ha nagyon szörnyű a csaj, akkor azt ki lehet próbálni.
2013. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Horgászat, remek időtöltés. Elkezd valami hülyeséggel traktálni, egyszerűen beülsz a kocsiba és mész horgászni (minden van egy kisebb alapfelszerelés erre a célra az autóban). Mikor már egy kicsit kezdesz otthon hiányozni, hazamész. Ennyire egyszerű, ott kell őket hagyni, nem szabad konfrontálódni.
2013. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nem tudom elképzelni, hogy egy értelmes ember idegbeteggé váljon, csak mert megjött, annyi önkontroll csak van benne, hogy nem ordít és veszekszik egész nap.


Amikor nekem megjön, az első nap szokott borzalmas lenn, gyakran hiába veszek be gyógyszert, annyira erős fájdalmaim vannak, hogy sokszor csak fekszem az ágyban és fetrengek a kínoktól :D De ilyenkor sem vergődök a párommal, ő meg tök normálisan foglalkozik velem, megpuszilgat és kész.


Én nem leszek kibírhatatlan, ő meg nem megy át papucsba. Vagy elképzelni nem tudom,a te barátnőd mit csinálhat, ami ennyire durva.

2013. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
A 7esnek igaza van, lehet kontrollálni. Csak egy mondatot ne mondj neki, főleg gúnyosan ne hogy: ja, menstruálsz, értem. Erre robbannak, mert amíg nem esik le nekik, hogy hülyeségen akadtak ki addig véresen komolyan azt hiszik, hogy az valós probléma, te megg ezzel a mondattal kb. telibesz.rod az ő lelkivilágukat. Várj nyugodtan, viseld el a leugatást, havi 1-szer 5-7 napot kibírsz :D A többin majd visszaadod 3-szor :D Az ér fel azzal az 1 heti szenvedéssel :D
2013. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!