Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért szól bele mindenbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés
A párom folyton veszekszik velem, hogy ne dohányozzak. De mellette nem gyújtok rá sosem és egyébként is ritkán dohányzok. De azt se érzem, hogy az egészségem miatt aggódna, inkább olyan mintha hatalmat akarna gyakorolni felettem. Már más is kérdezte, hogy miért szól bele ebbe is.

2014. jan. 21. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Nekem nem lehet beszólni:D mert én dafke vagyok:D Ezt tudják az itthoniak. Ha nem szólak magamtól teszem a dolgom, ha rám akarnak bárit is kényszeriteni, dafke az ellentétjét csinálom.

Tanítsd meg te is az otthoniakat:D

2014. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ellenkezni, nem vagyok ilyen. Többnyire a döntéseket is megbeszéljük előtte. Kompromisszumot kötünk ha valamiben nem egyezik a vélemény. DE ebben nem értünk egyet. Mert nem járok sehová szórakozni, nem költök magamra és úgy vagyok vele, legalább ennyit hagyjon már meg nekem.
2014. jan. 21. 16:55
 3/11 emike546 válasza:
39%

Szia !

Sokat gondolkoztam, hogy le-e szoknák a dohányzásról ha a barátom szeretné azt.. és úgyhiszem nem, mivel mikor összejöttünk elfogadott így, akkor ne akarjon most megváltoztatni.. ezt próbáld neki is elmagyarázni! :)

2014. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttetek dohányoztál? Ha nem, és útközben szedted fel ezt a csodás szokást, akkor szerintem jogos. Nem erre a lóra tett.

Én már rúgtam ki egy pasimat ezért, összejöttünk és utána szokott rá. Kértem szépen, hogy tegye le, én nem így ismertem meg, undorodtam a csókjától is. Szóval rövidesen repült.


Ha viszont már az elején is dohányoztál, és ő elfogadta, akkor meg beszéld meg vele, hogy mégis mi a baja.

2014. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor is dohányoztam. Sőt még Ő is. Csak a párom közben letette, mert nekik a munkahelyen egyébként is tilos telephelyen belül. Amikor vele vagyok max akkor gyújtok rá, ha barátokkal vagyunk és mások is cigiznek. Egyébként itthon soha se szoktam. Illetve a szájhigiéniára is odafigyelek. Én se akarok bűzölögni az orrába.
2014. jan. 21. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha ö leszokott, akkor fokozottan érzékeny a szagra, amit a dohányosok árasztanak.


Aki nem dohányzik, az érzi a büzt akkor is, ha "figyel a szájhigiéniára" a dohányos - ö maga ugyan nem érzi saját magán a szagot, de egy nemdohányzó igen.

Nekem két méteren belül alig elviselhetöen büdös mindenki, aki dohányos, függetlenül attól, hogy csak kinn a szabadban dohányzik, és utána fogat mos vagy rágózik, és gondolom, ezzel más is lehet így.

2014. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy kidobta az egész doboz cigimet. Akkor eléggé kiborultam. Szerintem nem kéne ennyire belemászni a másik dolgaiba. Én se tenném fordítva.
2014. jan. 21. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak magának akar jót, hanem neked is. Életed végéig tervezed, hogy dohányozni fogsz? Gondolkodj el kicsit a dolgokon, képzeld bele magadat a helyébe, és ne picsogj.
2014. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is kb. ennyit dohányzott, mint a kérdező, mikor összejöttünk. Én azt mondtam neki, hogy nem zavar, ha csinálja, de egyébként ki nem állhatom a cigarettát, soha nem is gyújtottam rá, elég volt otthon látni.


Ez neki elég volt ahhoz, hogy letegye miattam végleg. Azt mondta, azért döntött így, mert nem erőltettem rá.

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, aki minden alkalommal veszekedett velem, ha nem az volt, amit ő akart. Kezdetben ez ment a cigi miatt, majd más miatt, amiatt, hogy van rajta kívül más ember is, akivel tartom a kapcsolatot...én nem bírtam. Neked is ezt javaslom: MENEKÜLJ!
2014. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!