Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 35 évesek vagyunk 16 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesek vagyunk 16 éve együtt 4 éve házasok! Most várjuk 2. gyermekünket! Nem tudom fel adná-e ezt egy kalandért?

Figyelt kérdés
munkahelyén van egy nő ,szerintem csinos de nem kirivoan,jóba lettek,beszélgetnek ,együtt kajálnak!mi külföldön élünk és a munkahelyén ő vagyis ez a nő beszél egyedül magyarul!multkor küldött férjemnek egy üzentet hogy "huuu széttornáztam magam,látod nem csak beszélek cselekedek is hogy elmentem tornára"!erre én nagyon mérges lettem és üzentem neki hogy nem hiszem hogy ez a férjemre tartozna stb.irta vissza hogy neharagudjak,nagyon birja a férjemet de ennyi és ő csak hülyéskedik,nem szeretne semmi családi perpatvar okozoja lenni !(mondtam magamba ezzel kicsit elkésett)és kérdezte hogy van a kisfiam mert hallotta beteg volt!na ezen megint bedühödtem!miköze ennek a nőnek a gyerekemhez!de aztán utánna gondolkodtam jobb ha ezekről a dolgokrol beszélnek mint ha arrol jajj de szép vagy stb.mit gondoltok?
2013. nov. 21. 09:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Mit a nőre zúditod a dühödet?A férjed flörtölget vele.A házassága senkinek nem biztos.Általában igy kezdődik a viharos szerelem..
2013. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Te nem vagy százas, bocs. Tényleg azért hisztizel, mert a férjed beszélget egy kolléganőjével, aki mellesleg az egyetlen honfitársa? Foglald el magad sürgősen valamivel, mert be fogsz kattanni.
2013. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
ELolvastam. A követekző érzésem van: a Te lelki nemességeden múlik, hogy megarad- e a családi béke, vagy szétféltékenykeded. Ne foglalkozz vele
2013. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
2.3. válaszadó köszönöm teljesen igazatok van!lekell foglalnom magam,csak igy nagy pocakkal nincs sok önbizalmam:(
2013. nov. 21. 09:16
 5/37 anonim ***** válasza:
72%

Hogy egy pasi beszélget a munkahelyén a kolléganőjével, addig ok!

De attól kezdve, ha hazamegy, nincs miért írogasson a nő, akkor a család a lényeg, amiben a nő kívülálló, és tényleg semmi köze senkihez!

Gondolom, a nő egyedülálló, de akkor keressen egy független pasit, akivel smsezget, és haverkodik munkán kívül.

Bizony, ez flört a javából, így indulnak a megcsalások.

A férjednek meg ez imponál, gondolom, 16 év után, 40 év felé...

2013. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Emberek, mindenki magából indul ki, amikor mindenkinek az az első gondolata, hogy ha két kolléga beszélget, annak csak megcsalás lehet a vége????
2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

Terhesen tombolnak a hormonok!

Addig míg ilyenekről beszélnek nem látom akadályát, még az is lehet tök jó barátnők lennétek.

Nekem is vannak ilyen kollégáim, tök jókat elhülyülünk.:)

persze azért járj nyitott szemmel!

2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
18%
Zavarnám hozzá. Rettenetes, mennyi jó házasságot tesznek tönkre, miért nem lehet a másikat békén hagyni, és tisztelni annyival, hogy nem rúgjuk szét az életét???
2013. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát szerintem ülj le, és számolj 100-ig, mielőtt még odáig fejlesztenéd a dolgot, hogy törvényjavaslatot nyújtasz be arról, hogy senki sem beszélhet a TE gyerekedről, mert az bűn...

Szerintem erősen túlkombinálod a dolgot, úgy, mint a sünike a porszívóval :)

2013. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg ne üldözd el, és ne idegeld ki a férjedet a hülyeséggel. A munkahelyén ez a szerencsétlen teremtmény beszél egyedül magyarul, ennek a nyomorultnak az az egyetlen bűne van, hogy NŐBŐL VAN!
2013. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!