Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nő- és lánytársaim: Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő- és lánytársaim: Szerintetek melyik a legnyomósabb félrelépési ok? Erről sajnos olyan keveset beszélnek társadalmunkban. Többi lenn.

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 25. 11:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen,előszór akkor végett kell vetni a kapcsolatnak.
2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha a férjem megcsalna és nekem tudomásomra jutna, de nem szeretne lelépni mellõlem, és talán én sem akarnám eldobni a házasságomat,akkor igenis visszakapná tõlem, mégpedig bosszuból.
2014. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Én ha meg is csaltam a barátom, sose bosszúból. A szemet szemért elv, szerintem gyerekes. Ha engem átvertek, akkor azzal a lendülettel dobtam ki, és mentem tovább.


Kétszer fordult elő, nem vagyok rá büszke. Az egyik az első kapcsolatomban történt. Szörnyű volt a szex vele, nekem nem volt összehasonlítási alapom így nem tudtam h most bennem van-e a hiba vagy sem. Egy évig tűrtem, próbáltam jobbá tenni, de gyakorlatilag semmit sem éreztem belőle. Aztán összeismerkedtem egy másik sráccal, többször lefeküdtünk, isteni volt vele a szex (átlag mérettel rendelkezett, de az exemmel ellentétebn tudta, hogy mit hogy kell csinálni :) ). Végül 2 hét után otthagytam az első barátom.


A második esetnél, sajnos nem voltunk egy szellemi színvonalon. Nem tudtam vele úgy igazán jóízűt beszélgetni, és ez nagyon hiányzott. Végül ennek is félrelépés lett a vége, miután összefutottam egy intelligens sráccal.


Egyikre sem vagyok büszkre, de azóta felnőttem, és idejében lépek, ha valami nem működik. :)

2014. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem elég nyomós ok, mind undorító. Beszéljék meg, vagy szakítsanak, de ne a másik háta mögött incselkedjenek. Nem értem, hogy ez miért jelent annyi embernek olyan fene nagy problémát.
2014. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem mindig van nyomós ok, előfordul, hogy csak szórakozásból lép félre valaki, mert izgalmas.

De ha a legnyomósabb okra gondolok, akkor nekem a szerelem hiánya jut eszembe. A lány nem szereti a fiút, de nem szakít vele, mert így legalább elmondhatja magáról, hogy van kapcsolata (nem tudom, mi ebben olyan jó), közben megismerkedik valakivel, kipróbálja, hogy vele milyen a szex, elgondolkodik, miben lehetne más vele a kapcsolat. Ha a srác össze akar vele jönni, dobja az előzőt, ha nem, akkor megmarad a titkos szexuális kapcsolat. Írom mindezt lányként.:)

2014. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Számomra nem létezik ilyen ! Én nem vagyok híve a félrelépésnek ,nem is voltam hűtlen soha ! A linkben felsoroltakat sem tartom indoknak ,mert szerintem nem létezik amire a megcsalás lenne a megoldás ! Probléma van ? Meg kell próbálni orvosolni ,ha végképp nem megy akkor nincs más megoldás ,búcsút kell venni egymástól !!!
2014. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Gerinctelenségre nem magyarázatot keresni.


[link]

2014. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Ezek az okok,ami a linkben vannak. csak ezt 20 évesen nem tudja az ember,és elítéli,és azt hiszi,hogy ez vele nem történhet meg.Ahhoz még kell 20 év,hogy egy ölelésre vágyjon,hogy egy csóktól,amit nem kap meg,más karjába zuhanjon.és 40 éves nő nem öreg ám.Akkor lenne legjobban szüksége a szeretetre,a szexre,a megbecsülésre,mikor 2 gyerek után már nem olyan a teste,mint a férje által megbámult tiniknek.és mivel ezta vágyat mástól kapja meg,el is hiszi,mert el akarja,hogy ő is kell valakinek.
2014. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam el a linket - a félrelépésre nincsen nyomós ok!

El kell válni, aztán lehet annyifelé kefélni, amennyifele akar az ember. Nem olyan bonyolult.

2014. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
szerintem egyik sem elég onyóm ok.. sőt, nincs is olyan. felnőtt érett emberek ezt megbeszélik, és szakítás után keresnek mást. a többi csak rizsa..
2014. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!