Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nő- és lánytársaim: Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő- és lánytársaim: Szerintetek melyik a legnyomósabb félrelépési ok? Erről sajnos olyan keveset beszélnek társadalmunkban. Többi lenn.

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 25. 11:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, hogy szerintem a megcsalás taplóság :D Újabb kifogások.
2014. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
20. Azért sokan szerintem azért sokan kikérjük magunknak az erkölcscsősz "titulust " ! Nem tudom hány éves vagy ,de elég érdekesen látod a helyzetet O.o !!! :D Azt írod ,a megcsalás nem akkor történik ,ha megoldandó problémák vannak egy kapcsolatban ... Hát mikor ?!Még ha gond van ,akkor sem megoldás semmire a megcsalás! HA egy kapcsolatban minden klappol akkor a normális embernek esze ágában sincs és nem is tud másikra 'úgy' nézni ,nemhogy izzana köztük a levegő ... odáig pedig eleve el sem jut ,hogy élhessen a lehetőséggel ... ha érted mire gondolok . Az álszent szó túl kedves szerintem arra az emberre nézve aki a jól működő kapcsolatában képes más ember felé fellángolást izzást érezni és élni a lehetőséggel ...Az olyan valaki ...legyünk életszerűek ,eláshatja magát ,mert nem ember !
2014. jan. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem azt mondtam, hogy megcsalás nem akkor van, ha probléma van, hanem, hogy nem CSAK akkor.


Ez tény. ismerek ilyen férfit. Szereti imádja a feleségét, családját néha mégis félrelép, csak úgy a változatosság kedvéért. Elítélem? Igen. Az én dolgom? Nem. és saját bevallása szerint nincsen semmi problémája!


Le lehet pontozni, de az élet egyáltalán nem azt mutatja, amit itt hangoztattok, és nem hiszem, hogy minden ember ro.adék, és emberi nulla, aki megcsalja a párját. És nem, nem csaltam meg a páromat, és nem is akarom, mielőtt meggyanúsítanátok. Egyszerűen nem reálisan, hanem idillikusan akarjátok látni a világot, de az sosem volt idilli, és a mainál volt még sokkal rosszabb is. Megcsalás szempontjából is!!!

2014. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Pedig az, ha neked nem tetszik akkor is az emberileg egy jellemtelen féreg.
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, minden ember, aki szerint már akkor, amikor izzik a levegő egy másikkal, le kell ülni beszélgetni, le lett pontozva. Le a bizalommal, egyenességgel meg ilyen ótvar dolgokkal! Elavult már ez a hűség dolog, emberek. Egyszerűen menjünk haza!
2014. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

No neee, tényleg nem azt mondja senki, hogy mielőtt valakit megcsókol telefonáljon haza, hanem azt hogy NE JUSSON EL ADDIG A PONTIG!

Mert a csók előtt is vannak jelek.. vagy spontán szoktál smárolni?

Ahogy nem futtatok 5ezer kört egy olyan ffi-val, akivel tudom, hogy nem akarok járni és semmit nem akarok tőle, úgy meg tudtam állni kapcsolatban is azt, hogy ne csókoljam meg azt a férfit, akit meg akartam csókolni. Egy lépéssel kellett hátrébb mennem és mindig 2 lépéssel távolabb tartanom magam. Baromi nehéz volt, de nem lehetetlen.

Akivel pedig hosszabb távra is lehetett volna titkos viszonyom, azzal pedig addig nem is találkoztam amíg kapcsolatom volt.

Nem kell olyan helyzetbe kerülni. Meg lehet kerülni azokat a helyzeteket, ahol tudjuk ,hogy könnyen elcsábulunk.

De mihez is hasonlítsam ezt. Talán olyan mint nőknek a csoki. Minden nap jóízűen falnánk, de nem teszik. Férfiaknál sör.

Aki képtelen rájönni, hogy most valami alakulóban van, és nem képes ezt felismerni az nem életrevaló. Az szimpla patkány, vagy valami egysejtűnek a leszármazottja, de hogy nem ember az 100%. Az semmivel nem több egy potrohnál. Az agy és az agytekervények szerinteted minek alakultak ki? Tudom sok embernek dísz és a különbség közte és az állat között annyi, hogy tud írni és olvasni és ezzel ki is fújt.

2014. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezzel egyet értek :)

Ellenben sajnos nem minden embernek van akkora önuralma, mint neked. Remélem, nekem lesz, ha ilyen helyzetbe kerülök.

2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam azzal, hogy már akkor kell beszélgetni, mikor vibrál a levegő. Még szó nincs csókról, csak megérzed,hogy gáz van.
2014. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!