Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor lefoglaltátok az étterme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lefoglaltátok az éttermet, már megvolt a pénzetek az esküvőre?

Figyelt kérdés

Mi 2015-ben szeretnénk összeházasodni. Egyelőre az összegnek kb. 10%-a van meg, de úgy gondoljuk, egy év alatt ki tudjuk gyűjteni a fennmaradó összeget. Lehet erre blazírozni? Egy évvel előtte le kell foglalni azt az éttermet, ahol szeretnénk...


Egyébként 6 éve vagyunk együtt, nem nagyon szeretnénk várni...


2014. jan. 28. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Azért 10% nekem nagyon kevés pénz lenne. Ha eddig csak az esküvő 10%-kát tudtátok összespórolni, akkor egy év alatt a 90%-ka hogy menne? Én inkább várnék vagy lejebb adnék az igényekből.
2014. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen étterem ez hogy ennyire előre le kell foglalni? Mekkora a keret hogy csak 10% van meg? Nekünk megvolt a pénz amikor lefoglaltuk, kb fél évvel előtte, bár jókora részét a szüleink fizették.
2014. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

:)))

Nem 6 év alatt spóroltuk össze ezt az összeget :)))

4 hónapja dolgozom.

1,5 éve fejeztem be az egyetemet, idén fejezem be a mesterit....tehát következő nyárig még azért van idő gyűjteni, úgy gondoltuk.


A 6 évet azért tettem mellé, mert nem igazán várnánk még 3-4 évet.


Nincsenek nagy igényeink, sok dolog meglesz barátoktól, önerőből (virág, fotó, bor, meghívók, süti)...

2014. jan. 28. 18:02
 4/21 A kérdező kommentje:
Egy kisváros szép étterme, eléggé keresett, azért kell foglalni előre...nem drága egyébként, semmi luxus, de szép és igényes.
2014. jan. 28. 18:03
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindegy. Mert ha nem lesz meg a pénz, akkor úgyis vissza kell mondani, ha meg meglesz akkor nagyon jó hogy nem kell az utolsó pillanatra hagyni. Bár kicsit még korai szerintem is...de Ti tudjátok.
2014. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
78%
Nem szoktak kérni az éttermek teljes árat,csak foglalót,vagy mondhatjuk elölegnek is.
2014. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mármint foglalni korai pénz nélkül ? :)
2014. jan. 28. 18:17
 8/21 A kérdező kommentje:

6!

Igen, tudom ezt, csak nem tudom, így lehet-e fejest ugrani , vagy még inkább ne...:-S

2014. jan. 28. 18:19
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen foglalni pénz nélkül. De tényleg Ti érzitek a korlátaitokat és a lehetőségeiteket!

Ebbe kívülálló nehezen tud okos tanácsot mondani! Talán ennyit: Hallgass a szívedre és tégy úgy ahogy jólesik! :)

2014. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosak vagytok benne, hogy akkor lesz? Beszéltetek már a papa vagy ha az nem lesz az önkormányzatra, hogy van -e időpont arra a napra. Mert az elég ciki lenne ha kiderülne lagzi hely van, de esküvő csak rá 3 héttel lesz.
2014. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!