Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változott a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a kapcsolatotok eljegyzés/esküvő után? Ti változtatok?

Figyelt kérdés

Kell változni? Ti vagy a párotok változtatok?

2.5 éve vagyunk együtt a párommal. 1 évig egy házaspárral közös albérletben laktunk. Ők is korunk beliek, de 3 éve házasok. A barátom azt mondta, már teljesen másként látja a házas életet, mert eddig tartott tőle (hogy mik az "társadalmi elvárások" pl egy férjjel szemben). Én nem hiszem hogy meg kell változni az esküvő után. Fontos lépés az életben, de ugyanazok az emberek maradunk, nem?

27 éves vagyok, párom 31


2014. jan. 29. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy ugyanazok az emberek maradtok ;-) .. de jó érzés ,hogy magasabb szintre kerül a kapcsolatotok . Nem is tudom szavakba önteni ,olyan bensőséges és szívmelengető érzés . :))) Hosszú együtt töltött évek és egy gyerek után is így érzem ,ja és még csak most volt az eljegyzésünk egy hónapja :P .Nyugtasd meg a párod ,nagyon jó érzés ;-) ! 31/N
2014. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Erről most ez jutott eszembe:

[link]

"most már meghízhatok"

2014. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés, az elhatározás utn kisit mas.amúgy az esküvő után nem..

Mi nem változtunk de a körmyezetünk nagyon masként tekint ránk... Mind a barátikörünk, mind a csaladunkmrészerőlmérezhető, ez ránkmis hatással van..

A mindennapjainkba semmi valtozás,mhiszen évek őta együtt éltünk mr..

Viszont kb annyira feldobódott hangulatban voltunk az eljegyzés és esküvő után pár hétig,mmint amikor összejöttünk kb..

Igaz nekünk pár hónap telt el az eljegyzés és az esküvő közt csak... Közvetlenül az esküvö után azért mert nászt stb... Utána. Afotók, azok mutogatasa.. Stb..

2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eljegyzés után igen:) Boldogabbak, lazábbak lettünk. Esküvő még nem volt.
2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Szerencsére nem stresszelünk a jövővel kapcsolatban, nem vagyunk olyan személyiségek. Tervezünk, házat, gyereket, az életünket persze.

Csak az érdekelt, hogy pl mennyire válik valaki "tipikus" férjjé/feleséggé a házasságban.

Nem szűnünk meg fiatalnak lenni, élni. Fura látni régi osztálytársaimat meg a barátaimat, házasodni, néhol gyerek is van.. És van aki teljesen megváltozik. Mintha vagy 10 évet öregedne. Attól még nem kell túl komolynak lenni, nem?

2014. jan. 29. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mi ugyanolyan boldogok vagyunk mint előtte :) szerintem ez a "megkomolyodás", befásulás amire gondolsz, az nem az esküvő meglététől, vagy meg nem lététől függ. inkább az idő múlásától, ha nem törődtök egymással eleget. ehhez nem kell házasnak lenni. ha egy kapcsolat jól működik, akkor mindegy a forma, házasságként is szuper lesz.
2014. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen ugyanazok az emberek maradtunk. Csak még mélyebb lett a kapcsolatunk. :)
2014. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A családunk meg a barátaink kicsit más szemmel néznek ránk. Meg az idegenek is, ha látják, hogy van gyűrűnk, komolyabbnak néznek :D


Mi nem változtunk, 7. éve vagyunk együtt, de ugyanolyan dilisek vagyunk, mint annó. Jobban szeretjük egymást és több felelősséggel tartozunk egymásért.


Szerintem nálunk házasság után is ugyanez a lazaság marad, őszinteséggel, viccekkel tűzdelve.

2014. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint emberek, nem változtunk, csak a kapcsolatunk magasabb szintre emelkedett a házassággal.


A környezetünk komolyabban veszi a kapcsolatot. Hivatalos lettem a férjem nagymamája által rendezett karácsonyi ebédeken. Plusz a baráti körben mi házasodtunk először, és az egyik lány megnyugodott, hogy legalább a férjem részéről nem cserélődik a csapat:) (nem hoz havonta új nőt a bandába:) ezt mindig utálta.


Mert náluk szokás, hogy az alap baráti körbe beviszik a párjaikat is. Ahogy a férjem engem bevitt:)


Nagyobb lett a családom:) van egy anyósom, sógornőim (bár csak egyikkel vagyok jóban),lett egy unokahúgom aki egy tündérke és imádom:)


Beteljesedett a kapcsolatunk, egymás hozzátartozói lettünk, de ettől még nem változtunk meg. Ugyanúgy szerelmesek vagyunk egymásba mint amikor együtt jártunk.


De az érzés nem mindegy ám, hogy valaki csak élettársnak akar engem, vagy feleségnek:) Ezt csak az érti meg aki megházasodott, és akinek eleve fontos volt.

2014. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jan. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!