Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl, vagy lehet alapja a félelmemnek?

Figyelt kérdés
Párom minden nap mikor dolgozik és kimegy ebéd szünetre fel szokott hívni, hogy mi újság, merre vagyok mi jót csinálok. Mivel ebédelni bent nem szokott, cigiről is leszokott úgyhogy cigizni se jár ki ilyenkor mindig rám csörög. Mostanában azonban "leszokott" erről. Valamelyik nap dobott rám egy üzit szünetben, de ennyi. Semmi vita, veszekedés nem volt szóval nem értem. Régen a kapcsolatunk legelején volt hogy flörtölgetett, találkozgatott lányokkal a hátam mögött de akkor ezt megbeszéltük. Évek óta nincs is gond, most viszont babát várok és elkezdtem parázni, hogy mi történne ha lenne valakije. Az tuti elhagynám, ha képes lenne megcsalni főleg így hogy babát várok. Ő mindig mondogatja, hogy szeret, nem csinál semmi rosszat, nem kell más neki, de félek mi van ha nem így van. Anno mikor találkozgatott azokkal a lányokkal akkor is azt mondta szeret. Tudom, hogy a múltat nem szabad felhánytorgatni, és ugye akkor megbocsátottam ezt a hülyeségét a kérdés csak az lenne szerintetek lehet alapja a gyanúmnak, vagy csak túlreagálom, hogy nem hív napközben?

2014. jan. 31. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Neked van életed, vagy csak várod, hogy hívjon? Mert úgy látom ennyiből áll az életed. Talán valami dolga volt... Jesszus. De kezdjünk elméleteket gyártani: Szerintem ahol veszi az ebédet, rámozdult az eladó és nyomtak egy numerát a raktárban :D
2014. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

1. Szerinted lehet hosszú távon úgy élni, hogy minden áldott nap felhív ebédszünetben? 50 év múlva is?

2. Terhes vagy, hormonháború van. Természetes, hogy egy csomó dolgot érzékenyebben élsz meg, mint eddig, de ez nem a párod hibája.

3. A párodat te ismered. Ha hajlamos félrekacsintgatni (mint ahogy írod), akkor lehet alapja a félelmednek, de ez nem törvényszerű. Nem lehet, hogy a terhesség miatt kicsit hisztisebb / ingerlékenyebb / nyavalygósabb vagy mostanában, és ezért nincs kedve pluszban felhívni?

2014. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kicsit túlreagálod. Amúgy miért baj, ha felhívja a párja? Ezt nem értem. Mikor párommal sikerült összejönni, egész nap együtt voltunk. Mióta itthon vagyok a kislánnyal, minden lehetőséget kihasználunk, és telefonál... És ez így meg több, mint 10 éve...
2014. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kedves első nem ez az életem, 5 hónapos terhes vagyok, mellette ugyanúgy dolgozom, nevelem párom gyermekét, eljárok edzeni, kb így telik el minden napom. Nem gondolnám hogy napközben 5 percre felhívni a várandós párodat hogy mi van vele olyan nagy luxus lenne. Lehet hisztisebb vagyok nem tudom, csak ilyen hülye megérzésem lett.
2014. jan. 31. 23:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel viszonzod neki ezt?

Nem lehet, hogy most már Te vagy a "soros"?:) Mért nem hívod Te? Én felhívnám, hogy "most én hívogatlak, mert annyira jól esett nekem ez a szokásod, szeretném visszaadni most".:)

2014. febr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy összevissza küldik őket szünetre előre nem tudni mikor jön ki. Bent meg telefon nem lehet nála, ezért szokott ő hívni. Egyébként rákérdeztem tegnap már nem bírtam ki, hogy mi az oka hogy nem hívogat mostanság. Hát hogy ne haragudjak, de bent felejtette a telóját. Mondom ok, hogy ma bent felejtetted, de mostanában minden nap? Egyébként nem mindenkire vagyok féltékeny, hanem konkrétan van egy lány és arra. Van egy bolt ahova ki szokott járni kávézni, nem tudja hogy én tudom ki dolgozik ott. Tegnap rákérdeztem, hogy és mesélj milyen napod volt, jó fejek a boltosok stb..erre jön nekem, hogy egy 60 éves mama dolgozik csak a boltba. Ahan, mondom igen és mondom annak a maminak nincs esetleg egy váltótársa, egy csinos kis 30-as? Ja, hogy de..de hogy ő csak bemegy bevásárol és jön is ki, nem szoktak dumálni...aztán valahogy csak kibökte, hogy de azért dumálgatnak. Szóval csak eljutottunk a telómat bent hagytam, 60 éves mamika sztoritól idáig..Na és ez az ami felcsesz ilyenkor, hogy nem őszinte. Nem érdekel ha dumálgat másokkal, de ezt a vetítéses dumát utálom ettől mászok a falra. Elhiszem ha nincs köztük semmi, de ha hazudozik azzal pont a gyanút kelti..egyébként nem vagyok féltékeny típus, csak ismerem ő milyen. Az zavar leginkább, hogy én mindig elmesélem mi történik melóhelyen, napközbe, stb ő meg semmit se, de olyan szinten semmit, hogy mindent úgy kell kihúzni belőle. Mikor elkezdett melózni akkor is azt mondta csak pasi kollégái vannak, 3 hónap után meg kiderül hogy jaa van ott egy csaj is, akit egyébként régről ismerek is, mert tök jóba voltunk anno, bulizgattunk együtt és olyan ciki volt utána a szitu...
2014. febr. 1. 09:34
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Jesszus szegény férjed, már nem is szólhat senkihez 2 szót, mert nekiugrasz :( Ne csodálkozz, ha nem akar ilyen háriával beszélni
2014. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
A női megérzés sosem alaptalan (legalábbis nálam mindíg beigazolódott a megérzésem), ne számon kérj, nincs értelme én inkább a körmére néznék.
2014. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es pont ez a lényeg, nem érdekel ha másokkal dumál meg ismerkedik nem vagyok hárpia, csak azt nem értem minek ilyen lényegtelen dolgokba kamuznia. Miért nem tudja elmondani, hogy kiment kávézni és eldumálta az időt a boltos csajjal. Ezt nem tudom megértetni vele, ha hazudozik akkor rágok be. Az csesz fel ha hülyének néz, mert ez hogy jaj bent felejtettem a telóm napokon keresztül a hülye se hiszi el. Én el tudom mondni hogy egy tök jófej srác jött hozzánk melózni, ezzel meg ezzel a sráccal találkoztam. Nem elszámoltatás végett csak megosztom vele, az összes pasi ismerősömmel megismertettem, tök jóba lett velük megismerte őket, eljárkálunk együtt iszogatni stb., így nincs féltékenység. Ő meg meg se említi a nőismerőseit, max ha rájövök hogy na ez is ott dolgozik, azzal is jóba van.
2014. febr. 1. 10:55
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as egyébként sajnos (vagy nem sajnos), de eddig mindig bejött nálam is ez a megérzés. Az a baj mikor szembesítem valamivel és egyértelmű hogy vaj van a füle mögött még akkor is hárít. Nyáron például nem voltam otthon 2 napig ő meg elment az egyik jó ismerősömmel iszogatni. Nem is haragudtam volna ha mondja, hogy elmegy. A baj az volt, hogy ismerősöm más okból kifolyólag hívott aznap és mellékesen megemlítette, hogy este mennek bulizni. Megkértem ismerősömet, hogy ne szóljon már páromnak hogy mi beszéltünk. Azt a vetítést amit akkor s levágott. Másnap kocsival jött értem az állomásra láttam, hogy totál másnapos. Mondom veled mi történt olyan fáradt vagy. Ja hogy csak délután lefeküdt aludni és most kelt fel. És mondom mijót csináltál, hát hogy ő bekajált este és lefeküdt aludni. Ez csak egy példa, de tök értelmetlen volt itt is hazudnia. Tudhatta hogy kiderül, de mindig a legegyszerűbb utat választja. Én is céges rendezvényen voltam 2 napig, nem haragudtam volna ha elmegy főleg így hogy az én ismerősömmel volt.
2014. febr. 1. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!