Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ezt én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt én reagálom túl vagy a férjem tényleg nagyon bunkó?

Figyelt kérdés

Eddig volt két kocsink. Egy a férjemnek, egy pedig nekem ehhez két garázs van. A férjem most vett magának egy második kocsit. Félig meddig szükséges is, meg hobbiként is.

Ma mikor hazahozta az én kocsimmal kiált a garázsból és beállt az újjal a kocsim helyére. Azt mondja most már az ő kocsijai fognak állni a garázsban az enyémet meg tegyem oda ahova akarom. Úgyhogy kénytelen vagyok most már az udvaron parkolni.

Én teljesen kiakadtam ezen. Szerintem nagyon bunkóság tőle ez. Szerintetek?


2013. aug. 23. 19:48
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%
micsoda gondok...
2013. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
81%

Bunkó. Anyagilag függsz tőle? vagy gyerek van? vagy mi miatt maradsz mellette?


Esetleg ez volt az első bunkósága?


Ha van esetleg bármi ésszerű szempont erre a lépésre akkor is a legalapvető illemszabály lett volna ezt megbeszélni.


Szóval akár igaza van akár nem, bunkó.

2013. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően én is azt gondolom, hogy bunkóság, de ne haragudj, ez legyen a legnagyobb gondod az életben!
2013. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
75%
Most azonnal add be a válókeresetet, mert ez így tarthatatlan állapot!!!!
2013. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
81%
A 3. autó nem fér el a garázsba, egyszerűen BORZALMAS ami veled történt.
2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem te most vegyél gyorsan egy ifát, és állj úgy az udvarba hogy a két garázsajtót zárd el vele... Tolj ki vele..
2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
85%
Ti se házasságban èltek, csak egymás mellett a pènzèrt. Gyönyörû családmodell. Ne add oda a slusszkulcsot aztán nem tud kiállni a kocsiddal....
2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%

Fogd meg a kocsikulcsát, állj ki az egyik kocsijával, állj be a garázsba a tiéddel és mond azt neki, hogy egyenjogúság van!:)

Amúgy micsoda gond!:) Nekünk 1 kocsira sem telik, másnak meg 3-ra is...Igen, erre mondják, hogy relatív.

2013. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
68%
vegyél villamost.. na annak két garázs kell..
2013. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen cserélnék veled problémát...
2013. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!