Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek gáz, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha olyan házasságra vágyom, ahol alárendelt a férfi? Miért izgat fel, ha egy nő megaláz?

Figyelt kérdés
Ha a házasságban a feleségem "rabszolgája" lehetnék, kielégítene. Megcsalhatna, elvégeztethetné velem a házi munkát, egy szóval: kihasználhatna.

2014. febr. 5. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

:):)

Mustapha álmodozzál csak, pfujjj még, hogy egyik szobából be a másikba, na látod neked meg az érzelmeiddel van baj, hiába leosztod a kérdezõt!Szeretni csak egyet lehet egyszerre!

2014. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 mustafa33 ***** válasza:

Úgy érted, hogy csak egy férfit lehet egyszerre megalázni?

Mert én úgy, ahogy a próféta (az Úr áldja és adjon neki békét) is megengedte, vagyis négy feleséget lehet becsülni és tisztelni és szeretni egyszerre.

2014. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megalázni, én azt irt
2014. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

En azt irtam, hogy csak egy embert lehet tiszta szivbõl szeretni,legyen az akár férfi, akár nõ!Aki szereti a másikat az nem alázza meg!

Egy európainak ezt a több nejüséget nagyon nehéz betenni a fejébe,inkább hagyjuk!Attól függetlenül,hogy szeretõje van sok embernek!Nem mondom, hogy ez jobb, mert talán még rosszabb, ugyanis a több nejüség legalább nyiltan van és nincs agyontiporva családok!Viszont én nem tudnék ilyesmit elfogadni, inkább egyedül örökre!

2014. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 mustafa33 ***** válasza:
Így már más. Megértetted a lényeget. A megalázásal régebbi válaszodra utaltam.
2014. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:

"Aki szereti a másikat az nem alázza meg! "


És ha a másiknak örömet okozna ezzel? Itt máris elbukik a logikád...

2014. ápr. 19. 18:27
 67/79 anonim ***** válasza:
50%

18:27


Nem hiszem, hogy csak nekem bukna a logikám a kivánságodon,óhajodon.Ha

lealáználak az azt jelentené,hogy természetesen nem szeretnélek, igy könnyebben menne.De mondd kérdezõ neked fontos lenne, hogy valaki szeressen is és alázzon is.Azt hiszem egy ép felfogásu ember ezt nehezen hozná össze.

2014. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Az alázás nem egyenlő az alárendelt szereppel.
2014. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 A kérdező kommentje:

"Ha lealáználak az azt jelentené,hogy természetesen nem szeretnélek"


Ismét hallottunk egy dogmát, egy axiómát, ami sérthetetlen, mert valaki aki "épelméjű", annyira eszes, hogy nem képes felfogni, hogy más emberek nem úgy gondolkodnak mint ő.


Szerintem lehetséges. Olyannyira, hogy már meg is történt velem. Sőt! Most kapaszkodj meg: Több tízezer emberrel történt már meg... és attól, hogy te bigott vagy és nem tudod elhinni ezt, még létezhet.

2014. ápr. 26. 16:46
 70/79 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék sem a te helyedben, sem a több 10 ezer ember helyében lenni, inkább maradok bigott, sajnos vannak ilyen emberek, mint te!!:):):(:(


Az igényeid ki lettek elégitve,akkor légy boldog!



mustapha33 merre vagy?:):)

2014. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!