Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi imádja extrahango...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi imádja extrahangosan hallgatni a tv-t? Csak nekem vált hobbimmá, hogy mindig a hangerő csökkentésén dolgozzam?

Figyelt kérdés

Mindkét fél hozzászólásait várom! :)

25/N


2014. jan. 25. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ez csak a hülyébbekre jellemzö, az intelligensebbek képesek normál hangeröt használni.
2014. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Enyém is hangosan nézi, de tudod Ő nem hallaná másképp...
2014. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém is hangosan nézi, de amikor rászólok, hogy szerintem ordít és lejjebb veszi a hangerőt, akkor rájön, hogy tulajdonképpen úgy is hallja... Igazán nem értem! :D
2014. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Én épp zenecsatornát üvöltetek.De általában én halkítom le a tv-t :-D

29/N

2014. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

óvatosan morogj miatta :-)

anyu állandóan dohogott, apu elment audiológiára, teljesen oké vilt a hallása. De anyu csak morgott, hogy hangos a tv.

kiderült, hogy nála van a hiba, kóros hangosságfokozódásnak hívják.

2014. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk pont fordítva van. Én hallgatnám hangosan a tv-t, de a párom állandóan lehalkítja. Így kénytelen voltam venni egy fülhallgatót, hogy akkor szóljon halkan a tévé, de fülhallgatóval és is hallom rendesen. (nekem vannak hallásproblémáim.)
2014. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
fuuu.én gyűlölöm ha üvölt a tv..fejem szétrobban tőle..szoval nem mindenki imádja..:Dkivétel egy jó focimeccs+ kiváló kommentár.na annál elviselem ga hangosabb egy kicsit
2014. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Nekem apukám szokta, igaz nem extra hangosan hallgatni, de ha más műsor kb fele olyan hangos, akkor azt már le kell halkítani. Ja és hogy valaki megmukkanjon mikor épp néz valamit? Az már felesleges locsogás, de ha te egyetlen műsorból 5 percet szeretnél csak hallani egész nap, akkor őneki pont akkor kell eszmefuttatásba kezdeni a szomszéd új kocsijáról és nem érti hogy miért akarod elhallgattatni.

Amúgy ez is amolyan dominancia harc-szerűség valószínűleg :)

Szerencsére az én párom tojik az ilyenre, nincs is tévénk :D Ha filmet nézünk és ránk jön a beszélhetnénk akkor megállítjuk vagy visszatekerjük. És ha csak ő nézi akkor mindig megkérdezi hogy nem zavar-e, vagy ha megkérem lehalkítja.

N27

2014. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nem.. a férjemmel egyikünk sem néz tévét, de ha filmet nézünk, ő venné halkabbra (persze én sem extrahangosan hallgatom...


fiú tesóm: hangosan hallgat mindent..

anyu is..

apu extra halkan...

úgyh, sztem nem lehet általánosítani...

2014. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nemcsak férfi ... néha én is ,sőt néha együtt a párommal ,mikor itthon mozizunk .Na nem annyira bömböl ,hogy a szomszéd is átjön ,de utálom ,mikor annyira halk ,hogy minden idegszálammal oda kell koncentrálnom .
2014. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!