Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindent vagy semmit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent vagy semmit meg tudtok beszélni a párotokkal vagy férjetekkel?

Figyelt kérdés
Nekem van amikor nem sikerül, viszont én mindig legyek toppon, ha neki problémái vannak.
2014. febr. 12. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szinte mindent. Van egy pár dolog, amiben annyira különbözik az érdeklődésünk, hogy arról nem igazán tudunk sokat beszélgetni, de ha valami problémám van, azt bármikor elmondhatom neki, meg ő is nekem.
2014. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha akarom mindent, ha nem akarom akkor semmit nem lehet velem beszélni:D
2014. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

18:11


Ha a problémáidat meghallgatja, tud érdemlegesen megnyugtatni,tanácsot adni, hogy utána azt mondod, de jó,hogy kiadtam magamból?

Mert én igen,de õ nem az a fajta, aki tanácsot adna.

2014. febr. 12. 18:14
 4/17 A kérdező kommentje:

18:12


:):)Jó vagy!

2014. febr. 12. 18:14
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ember olyant párt/férjet/feleséget választ magának, akivel meg tud beszélni mindent. Én egy másik Homo Sapienst választottam. Így nincsenek ilyen problémáink.
2014. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mindent, pont ezért ö a párom. Megbeszéljük a dolgokat, viszont nem 100%ban értünk eggyet :)
2014. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3. Tanácsot csak akkor tud adni, ha van valami ötlete, van, hogy csak meghallgat és megbeszéljük a dolgokat, de persze, néha jó érzés magamból kiadni.
2014. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

18:15


Neked akkor szerencséd van!

2014. febr. 12. 18:19
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ez nem szerencse kérdése. Párválasztás, úgy hívják. Ha téged kényszerítettek egy konok baromhoz, akkor sajnállak. Engem nem kényszerített senki, én választottam és jól döntöttem.
2014. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

18:17


Most nagyon jót irtál, hogy "sok mindenben nem értünk egyet".

Lehet, hogy közöttünk is az a probléma, hogy sok mindenben nem értünk egyet, fõleg ha nekem van mondanivalóm, és igy inkább nem mondom el a dolgaimat.

2014. febr. 12. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!