Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nektek is "háborút"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nektek is "háborút" kell vívni a férjetekkel, hogy egyen gyümölcsöt/zöldséget?

Figyelt kérdés

A banánt megeszi, ha nagyon erőltetem, akkor egy kis almát is (de fel kell vágnom, kimagoznom).


Zöldségekből meg rakott karfiol, brokkolileves és a zöldsaláta (de a száránál fehér részeit ki kell vágnom).


Ezen kívül gyakorlatilag semmi. Olyanokat eszik, hogy szendvics, pizza, tészták, felvágott, melegszendvics és hasonló.


Nagy győzködés árán már letette az édes cukros üdítőket, most áttért a gyümölcslevekre (azért azokat is cukrozzák rendesen).


Persze a csoki, Nutella az jöhet bármikor.


Hiába mondom neki, hogy ez még most 30 évesen oké, de 20 év múlva majd én fogok küzdeni a koleszterin, emésztési, prosztata és egyéb gondjaival.


És nagyon rosszul tud esni, mikor sokat szenvedek egy sinom étellel és teljesen ki tudja verni a balhét, mert túl sok zöldség van benne.


Néha megelégelem és megkérdezem, akarja-e, hogy soha többet ne nyüstöljem ezekkel az "egyél már valami egészségeset" dologgal...akkor tiltakozik, mert milyen jó hogy én figyelek az egészségére.


Komolyan mondom, mintha még egy gyerekem lenne...


Ti is így vagytok vele?



2014. febr. 17. 16:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%
Majdnem... de én már feladtam. Ha van fiad, KÉRLEK ŐT MÁR MOST NEVELD A JÓRA! Mert bizony a férfiakat nem más, mint az anyjuk rontja el minden tekintetben...
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell háborút vívnom, mivel nem a gyerekem, azt eszik, amit akar.
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 sippara ***** válasza:
91%
Nem. Nem gyerek, és nem is vagyok hajlandó úgy kezelni. Amúgy is kétféle menü van: megeszed, amit főztem, vagy főzöl magadnak - tízből tízszer megeszi, felnőtt ember, felfogja, hogy szüksége van zöldségekre is, bár úgy általában semmi másban sem viselkedik úgy, mint egy hisztis óvodás :) pedig csak 24 éves :)
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%
az én férjem magától eszi ezeket, mert nem szereti a műkajákat
2014. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is hasonló a szitu, de én nem győzködöm. Egyszerűen ha panaszkodik valamire, hogy rossz a gyomra stb, szólok neki, hogy néha ehetne azokból az ételekből amiket én eszek. Kitérek a zöldségek és gyümölcsök fontosságára. Ezért néha önszántából megeszi a főzelékeket, vagy köretnek eszik a salátámból.

A cukros üdítőket már sikerült ásványvízre cserélni, mert nem vittem haza mást, ő meg nem ment el érte a boltba.


A gyümölcsökkel hadilábon áll, de néha azért sikerül úgy tálalnom hogy megkívánja. Erőltetni, rászoktatni viszont nem szeretném, az lenne a legjobb, ha magától jönne rá a fontosságára.

2014. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt mondanám, hogy egyen amit akar... de csak nem tudok elmenni amellett, hogy több (vagy egyáltalán bármi) zöldséget-gyümölcsöt egyen, szeretem és nem akarok neki rosszat öregkorára.


Volt egy 1,5 hónapig tartó fejfájása, ahol marokszámra ette a fájdalomcsillapítókat már (orvosok semmit sem találtak)...azóta mégjobban nyüstölöm, hogy igyon sok vizet, egyen egészséges dolgokat.


Most komolyan, ki az a feleség aki erre azt tudná mondani "egyél amit akarsz"?

2014. febr. 17. 16:41
 7/46 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell: szerencsés vagyok mert eszik ilyeneket három dolgot nem tehetek elé semmilye verzióban mert utálja : padlizsán tőkfőzelék ,és a szilva ,de ezen kivül bármit megeszik.

Sokszor hozz haza felé a zöldségestől gyümölcsöt csak úgy magától.

2014. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
44%

szerencsére nem, nagyon szereti, sok zöldséget gyümölcsöt eszik aránylag



nálunk a hús a gond



amibe nincs az nem étel..mindennek tele kell lenni fehérjével..


tehát ha főzelék van, akkor vagy natúr hús feltét, vagy fasírt, vagy rántott hús, de minimum virsli kell mellé (bár az sok húst nem lát,mert a fele víz, de mindegy, a tojást nem kedveli feltétnek)

2014. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem megy a válogatás.Mindent szeret, a gyümölcsöket zöldségeket is imádja :)
2014. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Anyós tökös csaj, amit a párom nem evett meg, azt megkapta a bátyja és öcsike éhen maradt, így nem válogat egyáltalán és mindent eszik. :) Próbáltál már "belecsalni" a kajába egészséges dolgokat? Esetleg gyümölcsturmix, gyümölcshab, persze cukor helyett egyéb helyettesítő. Répatorta, céklásbrownie, cukkínis süti? Turmixolt zöldség szószos ételekbe, krémleves esetleg rántott zöldség?
2014. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!