Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nőnek kell érezni mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek kell érezni mikor jött el a családalapítás ideje?

Figyelt kérdés

Leírom a saját példámat is, de ez vonatkozhat bárki másra is általánosságban.

Együtt vagyunk 4 éve a párommal. Én 28 vagyok, ő 30 felett.

Viszonylag rendezett körülmények között élünk... de ugye mindig akadnak nehézségek, olyan nincs hogy folyton tökély minden. Mikor 2 éve voltunk együtt, akkor arról volt szó, hogy családot alapítunk. Akkor sajnos elveszítettem a munkám, így ez érthető okból halasztódott. Azóta természetesen dolgozok, de százezreket nem keresek és azt se mondanám hogy itt fogok ülni még 20 év múlva is.

Édesanyámmal csemegéztem ezen a témán egyik, nap és Ő erre azt mondta, hogy "nekem kell érezni, mikor jön el az ideje..." Ebben a témában a párom se teljesen nyitott, mert Ő azt mondta, hogy kérni sosem fog arra hogy szüljek neki, de egyszer majd jó időben jön a lurkó, akkor örülni fog. Honnan tudjam mikor van itt az idő?

(bocsi ha túlságosan körülírtam)



2014. febr. 22. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen én is 27 nő vagyok és már mi se akarunk sokáig várni sőt párom lehet még jobban szeretné mint én
2014. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez hülyeség. A pár mindket tagjának ugy kell éreznie, hogy itt az ido.
2014. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nézd Kérdező, érezni akármelyik fél érezheti, de ezt mindenképp meg kell beszélni egymással. Hogy melyik fél hozza fel a témát, az tök mindegy, amelyik meg azért nem hozza fel, mert a másikra vár a téma felhozásában, az meg h*lye...

Ez egy teljesen normális, átlagos téma egy párkapcsolatban, ha valamelyiknek ezzel kapcsolatban gondolata van, az nyissa ki a pici száját, hogy a másik reagálni tudjon rá. Ennyi.

2014. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy en pl jóval idősebb vagyok nalad. Hamarosan házasodik es van mar egy gyerekem az előző kapcsolatombol. A leendő férjem nem szeretne tobb gyereket, de ha becsuszna, megtartanank. En vágyom egy kozos gyerekre. Anyád logikája szerint nekem most at kellene vágyom a páromat egy "véletlen" terhessgel, mert "nekem kell érezném hogy mikor jon el az ideje"..., Faxa.
2014. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell beszélni. Nem egyedül dönt senki, mivel két ember kell hozzá. Nem csak az összehozáshoz, hanem a neveléshez, mindenhez.
2014. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
ez nem a korral jár,annál inkább anyagilag stabil legyen a talaj.pl ne hiteles ház,meg munkanélkül..totál értelmetlen dolog bevállalni egy gyermeket,és felelőtlen dolog is.Én úgy vélem ,aki gyereket akar,az legyen tisztában,hogy annak enni kell adni felnevelni,és nyilván semmi nélkül ez nem kivitelezhető...
2014. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell beszélni. Meg kell beszélni, hogy mi lesz, ha a baba miatt kiesel a munkából, ha utána esetleg nem vesznek vissza, hogy van-e egy kis vésztartalékotok és hogy hogyan akarjátok nevelni a gyereket, milyen elvek alapján. Ez a beszélgetés szerintem nem úgy működik, hogy "Kicsim, terhes vagyok, ugye örülsz?"
2014. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na abból lesz a szép válás. Minkét félnek akarnia kell ugyan úgy. Azt csak megbeszélitek, hogy tovább nem védekeztek, ha gyereket akartok?
2014. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez két ember közös döntése. Meg kell beszélni.
2014. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

mi már elég régóta tudjuk hogy szeretnénk majd gyereket.

egzisztenciálisan nincs különösebb akadálya, de érzelmileg szerintem még egyikünk sem 100%ban érett rá. 26 évesek vagyunk mindketten, dolgozunk, van félretett pénzünk, normális szülői háttér, de ha momentán alkalmatlannak érzem magam arra hogy éjszakánként virrasszak, szoptassak, pelenkázzak, akkor nem tolok ki a saját gyerekemmel.


beszéljétek meg ezt a témát komolyan, normálisan, kérdezd meg hogy szerinte mikor lenne ideális, érettnek érzi-e magát a feladatra.

2014. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!