Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Babát várok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát várok és szerelmes lettem valakibe, legszívesebben nem választanék volt valaki hasonló helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Mondhatni most van az az időszak amikor minden rendben van az életemben. Saját lakásba költöztünk, babát várok, páromnak lett végre rendes munkahelye stb...szeretem, imádom eddig azt éreztem ő a mindenem, most viszont azt érzem mást is szeretek. Ezt a férfit már vagy 15 éve ismerem, az egyik legjobb barátom. Jó ideje nem találkoztunk, most viszont azt érzem elkezdett nagyon hiányozni és nem csak barátként kezdtem el gondolni rá:(Még a legelején ez a srác sok évvel ezelőtt próbálkozott nálam, de akkor kinevettem, nem tudtam volna elképzelni semmit vele azon kívül hogy nagyon jó barátom, most viszont...párom sose csaltam meg, nem is tenném de ez az érzés szíven ütött..:(legszívesebben elmennék ehhez a barátomhoz és a nyakába ugranék, vagy elképzelem sokszor milyen lenne ha 3-asban élnénk. Utálom hogy itt nálunk ezek elfogadhatatlan dolgok úgy el tudnám képzelni hogy egy nagy házban élünk mellettem akár 2-3 férfi, de ugyanúgy párom mellett is lehetne másik 1-2 nő:)a gyereknevelés is könnyebb lenne..szerintetek nagyon beteges elgondolás?
2014. febr. 22. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Remélhetőleg csak a hormonok szórakoznak veled...
2014. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a hormonok játszanak veled :D ne gondolkozz ilyen "baromságokon" örülj annak ami most van, élvezd ki a babavárást, az új lakást, foglald le magad valamivel és felejtsd el azt a másik férfit.
2014. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Most talalkoztal ezzel a ferfival, vagy csak talalomra eszedbe jutott? Ez a resz kicsit zavaros. Szinten erdekes, hogy elobb azt irod nem csaltad meg a parod, es nem is tenned, majd 4 sorral lejjebb, mar bigamiaban nevelned a gyereked egy nagy hazban... Vagy te vagy alapjaban veve nagyon kovetkezetlen- ez esetben szedd ossze magad, mert egy gyereknek kell hamarosan peldat mutatnod- vagy csak a hormonok. En bizom az utobbiban es, hogy legfeljebb 17 het mulva ezt az egeszet elfelejted.
2014. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Inkább nem jellemezlek... :( szomorú hogy anya leszel.nőj fel.
2014. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nevelek már egy gyermeket és nem is olyan rosszul:) de ebbe most nem mennék bele. És nem vagyok szerintem következetlen, mert nem csalnám meg a páromat soha, nem lenne pofán hozzá ahhoz túl őszinte vagyok. A "bigámiának" ahogy te nevezed pont ez a lényege, hogy nincs hazudozás, nincs megcsalás. Számomra nem elképzelhetetlen hogy valaki több embert is ugyanúgy szeressen. Én eddig mindig személyiséget és az embert néztem egészében ez lehet férfi vagy nő teljesen mindegy. Ugyanúgy szerelmes tudok lenni egy nőbe is ha olyan a kisugárzása és érzem a kölcsönös vonzalmat. Ezzel a sráccal konkrétan nem találkoztam mostanában csak sokszor eszembe ju, sokat gondolok rá és álmodok vele. Általában ha gondolok rá 1-2 nap és megjelenik, vagy nem 1x megálmodtam vele kapcsolatban dolgokat, vagy figyelmeztettem előre bizonyos szitukban és most nem jelentkezik, felkeresni meg nem merem mert félek csak rosszabb lesz ha találkozunk.:(
2014. febr. 22. 20:48
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Dugjál vele aztán kiderül mit akarsz.
2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg a hormonok bolondítottak meg.

Viszont az eszed még ugyanúgy megvan, úgyhogy tessék használni :)

2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
S a két srác is benne lenne a többes felállásban?
2014. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Térjetek rá a mormon vallásra. Jó szórakozást (nekem nem lenne gyomrom ehhez)...
2014. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

9-es, a mormonoknal is tiltott mar ez.

Kerdezo: vagy felvallalod ezt a gondolkodasod elsosorban a gyermek apja elott, majd a tarsadalom elott, annak ellenere, hogy 99,9%-a teljesen elmebetegnek fog nezni, vagy alkalmazkodsz a helyzetedhez, es egy apa-anya felallasban neveled a gyermekedet.

Ui: SZVSZ nalad valami nincs rendben, en a helyedben kiprobalnek egy szexualpszichologust, mar csak az erdekesseg kedveert is, ilyen problemakkal biztos nem sokan fordulnak hozza.

2014. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!