Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maradjunk barátok vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmélkedő kérdése:

Maradjunk barátok vagy inkább szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Ti hogyan döntenétek? Esetleg valakinek volt már hasonló tapasztalata? .

Figyelt kérdés
Majdnem 3 évig voltam együtt a párommal.Én szakítottam vele, mivel előkerült egy doboz, az ex barátnőjének a holmijaival; aki élete nagy szerelme volt. Evvel talán még nem is lett volna probléma,hiszen már én voltam vele. Viszont nálunk mindig is problémás volt az "ex" kérdés,mivel nekem ő volt az első kapcsolatom,neki pedig már rengeteg barátnője volt előttem.(A korkülönbség közöttünk 10 év.) A kapcsolatunk elején fél évig kint volt egy közös képe "élete nagy szerelmével". Amikor finoman megemlítettem neki,hogy ez rosszulesik számomra,mintha rám se hederített volna.Utána megkértem,hogy vegye le,ami kb. 1 hónap múlva sikerült is neki. Utána sorra jelentkeztek ilyesmi problémák... Beszélt vele,utólag olyan beszélgetéseiket láttam, amiben arról győzködi,hogy mennyire szereti,ő élete szerelme és hogy soha senkit nem fog tudni úgy szeretni mint őt. Próbáltam a volt párommal elbeszélgetni erről,annyit beismert,hogy nem teljesen tudott túllépni rajta,de a magyarázat egy kerítő szöveg volt...Azt mondta,hogy az exének az anyja fordította ellene a lányt. Elmondta azt is, hogy mennyire komoly volt a kapcsolatuk. De ez mint kiderült mind hazugság volt,mert semmi komolyabb kapcsolata nem volt a lánnyal és nem a lány szülei miatt szakítottak. Az asztalán volt az exének egy külön mappája, ahová mindent lementett az internetről ami vele kapcsolatos volt...Ezeket kiírta egy újraírható CD-re,amit időközönként frissített. Ezeket a cd-ket is belerakta a dobozba,de volt ott ezen kívül rengeteg közös kép,sőt,még a lánynak egy bugyija is. Szerintetek miért nem tudott túllépni az exén? Mert nem feküdt le vele? Vagy még mindig ennyire szerelmes? És ha igen,akkor miért kezdett velem egy komolyabb kapcsolatba? Úgy érzem, hogy örökre csak 2. lehetnék nála. Nem haragszok rá,de ezek után már nem tudok ugyanúgy tekinteni rá,mint ezelőtt.Elmúlt a szerelem részemről.... És a legfurcsább az egészben: Ezek után miért akar kibékülni velem?

#hazugság #ex #tanács #szakítás #komoly kapcsolat #nem tudja elfelejteni #még mindig szerelmes #csak másodiknak érzem magam #hasonló tapasztalat
2014. febr. 17. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatunk elején fél évig kint volt egy közös képe élete nagy szerelmével"

XD

2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit már, akkor szerintem jobb, ha elfelejtitek egymást.
2014. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű a válasz:

A fickó beteg!

2014. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek. De egyszerűen nem lehet vele megszakítani a kapcsolatot! Amióta szakítottam vele,folyamatosan próbál visszahódítani...Ahonnan tudtam, letöröltem,de egyik reggel felhívott,hogy hogyan vagyok...Pár másodperc hatásszünet után közölte velem, hogy a kapum előtt van.Hozott nekem reggelit, virágot.... Próbáltam vele többször is elbeszélgetni,de nem érti meg,hogy köztünk már nem lesz semmi sem.... Szerintetek én is úgy fogok járni,mint az előző lány?
2014. febr. 17. 11:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg beteg... nehogy veled is ezt csinálja. És a csaj mit szól ehhez?
2014. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ők messze laknak egymástól,szerintem nem is tud róla a lány, mert nem tartják a kapcsolatot,vagy csak nem foglalkozik vele...Az exe amúgy erdélyi.Mi viszont kb. 15 km-re lakunk egymástól itt Magyarországon,így nekem kicsit nehezebb a dolgom. Egyébként úgy érzem, hogy érzelmileg zsarolni akar,mert amióta szakítottunk mindig azt mondja, hogy nélkülem nem tud élni,neki csak én számítok és hogy várni fog rám örökké...De szerintem ha tényleg szeretett volna,akkor nem csinál velem ilyen dolgokat!
2014. febr. 17. 11:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lehet,hogy távolságtartási végzés lesz.
2014. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek meddig normális hogy ezt csinálja? 2 hete szakítottam vele...
2014. febr. 17. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm..én erre annyit tudok csak mondni, hogy ez nem normális dolog, amit csinál/csinált..
2014. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ha lesz kedved, meg neki is, akkor beszélsz vele, időnként felhívod, megkérdezed, hogy van; szerintem nem kell ezt konkrétan kimondani, hogy most megszakítod vagy nem.
2014. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!