Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti csládotokban milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti csládotokban milyen egy átlagos hétköznap? Hogy kerülöd el a "szürkeséget"?

Figyelt kérdés
nálatok milyen egy átlagos hétköznap? Hogy oldjátok meg hogy a szürkeség nem rántson magával? Ötleteljünk!

2014. febr. 27. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan fáradt vagyok estére, hogy már színeket se látok :) Ilyenkor igény sincs bármilyen programra, csak beborulok az ágyba. Hétvégén viszont jobban csinálunk programot, akkor azért kipihentebb vagyok.
2014. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
szexelunk
2014. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk mivel nincs gyerek, annyiból egyszerűbb, hogy mikor van időnk, akkor egymásra van időnk. Amit én szeretek és próbálom úgy alakítani, hogy mindig közös vacsi és reggeli. Szeretek úgy elindulni reggel munkába, hogy közben beszélgettünk kicsit, hogy hogy lesz a napunk. Este vacsi után meg kicsit összebújva a tévé előtt lazulunk :) Hétvégén az egyik nap (vagy szombat vagy vasárnap) csak a miénk, akkor nincsen más program (persze ez sem tartható mindig, de megpróbáljuk :)) Ezen a héten szombatot lőttük be és elmegyünk a Balatonhoz sétafikálni, ha szép lesz az idő.


12 éve vagyunk együtt.

2014. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Főzünk, sétálunk, sütünk sütiket, elmegyünk fotózni, bóklászni ha van rá idő, foglalkozunk a fiunkkal, legózunk...
2014. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a hétvégékre figyelünk, arra figyelünk jobban. Szerintem munka, gyerek mellett hétköznap elég nehéz elkerülni egy kis szürkeséget. És szerintem nem is kell! Mármint persze, figyel az ember, de nem lehet minden napot feldobni. Nálunk erre való a hétvége. Akkor igyekszünk elmenni mondjuk fürdőbe, kirándulni, vagy valami jó kis étterembe ebédelni stb.
2014. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is a hétvégékre koncentrálunk. Szintén nincs mégy gyerekünk, de a közös programok mellett igényeljük a saját kis burkunkat is a párommal. Este, ha hazaérünk együtt főzünk és vacsorázunk, aztán gyakorlatilag már csak fürdés és összebújva tv-zés a program, majd alvás.

Hétvégére igyekszünk kitalálni mindig valami kis közös programot, hogy ne csak itthon fetrengjünk. Nekünk pl. már az is kikapcsolódás, hogyha hazautazunk valamelyikünk szüleihez. Havonta egyszer tudunk menni, ez is egy kis szín a szürke hétköznapokban. :) Mindig jól telnek ezek a hétvégék, kicsit feltöltődünk mindketten.

2014. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az intimitást tartsátok fent egymás között! Mindig adj egy "céltalan " érintést, legyen csak úgy egy kedves szavad, öleld meg mikor elmész mellette, hogy emlékeztesd rá napközbe is , hogy szereted! Megtalálni egymáshoz a finom megnyilvánulásokat! Ha a szerelem érzést napközben nem fejezed ki este az ágyban sem lesz olyan élvezetes!
2014. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!