Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi különleges Palvin Barbiban?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon átlagos arca van naponta látok ilyet az utcán, a suliban. Rögtön tudok három csajt az ismerőseim közül akik nem modellkednek, mégis sokkal szebbek.


[link]


[link]


[link]


Persze oké hogy mind sminkelve van, de festék nélkül a második és az első is nagyon szépek, csinosak, és sokkal szebbek Barbinál. Nemakarom lepontozni Barbit, lehet hogy tényleg tehetséges, jószívű, de szerintem nem anynira szép mint például ezek a lányok. Velem van a baj?



2013. nov. 2. 22:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
NEkem alapból nem szimpatikus hiába kell büszkéknek legyünk rá,mert magyar létére iylen sikereket elért és ilyen fiatalon. Én egyetértek veled.
2013. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mindhárom gyönyörű, és attól hogy nem modellalkatúak még lehetnek szebbek bármelyik mondellnél, barbinál is. Szebbek is :)
2013. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sem extra ez a Palvin Barbara. Egy csomó korombeli lánytól hallom ,hogy milyen szép meg stb. de sminkel árki tud ilyen lenni. Vagy legalábbis hasonló.
2013. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Hát a három lányból szerintem csak egy szép (de ő sem annyira), és az sem szebb Palvin Barbinál. Az egyik lány kifejezetten unszimpatikus, 10 kiló vakolattal is egy gyenge átlag. Szerintem. Attól, hogy szerinted ezek a lányok szebbek, nem jelenti azt, hogy mindenki egyetért veled.
2013. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mindahárom nagyon kedves és szerény lány. Amúgy sok sminket csak az első használ a többi ceruza, spirál, ennyi, valóban fehér az arcuk:)))
2013. nov. 2. 22:48
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ó, elhiszem én, hogy szerények de nem ez volt a kérdés.:)
2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Küldeném minden Palvin rajongónak:


[link]


Még mindig veritek a nyálatokat? (mellékesen, barbi maximum csak egyiküknél szebb)

2013. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
már sokan elmondták itt az oldalon, hogy ahhoz, hogy valaki modell legyen nem ilyen "klasszikus" szépséggel kell rendelkeznie, hanem karakteres, mégis szimmetrikus arccal, vékony és magas testalkattal. most lehet valaki tök szép, ha egyszer 150 cm, sosem lesz modell. az ismerőseidet meg biztosan másképp látod, hiszen őket ismered, és akiket szeretsz mindig szebbnek látod őket.
2013. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egyik lány sem szebb palvinnál. ő sem egy szépség, de azért őket túlszárnyalja. teljesen átlag arca van mind a 3 lánynak, barinak azért ennél karakteresebb, különlegesebb. még legalább 5 évig meglesz ez a ártatlan babaarca, és lejárt lemez lesz ő is, nyugi :)


(nekem azt mondja meg valaki, hogy mihalik melyik univerzumban szép)

2013. nov. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

Ismerőseid biztos örülnek neki, hogy itt mutogatod a FB oldalukat! Tudják már?

Amúgy egyik sem szép, igaz, a Palvin sem az.

2013. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!