Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért kell fényképen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell fényképen szépen kinézni amikor sose nz ki a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Egyik haverom bemutatott egy csaj ismerősének, és elkezdtünk neten beszélgetni meg küldött magáról képet, A képen egész tök jól nézett ki olyan ruhában meg olyan hajjal meg minden(nem az a ribancos pucsítós képekre gondolok... :P)

És amikor találkoztunk, és megláttam tök átlagos, ilyen melegítős cuccban, meg összefogott hajjal...

És előtte meg írja, hogy mennyire készül hogy jól nézzen ki...

Mondom: "hát a képen kicsit másképp néztél ki...

-"ja, igen."

És h h nem úgy nézel ki most?

"ja... az csak egy kép, nem úgy nézek ki a képeken mint a hétköznapokban..."

-.-'


Most ez mire jó?



2012. júl. 25. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Arra ,hogy átb@sszanak!
2012. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Képeken én is próbálom a legjobb formámat hozni,tehát másképp csinálom meg pl a hajam rajta mint a hétköznapokon,mivel amúgy arra nincs idő egy átlagos hétköznapon.
2012. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A képeket úgy csinállja mindenki,hogy a legelõnyösebb formáját tudja khozni.Ez így igaz ahogy írtad,érhetnek apró meglepetések aztán élõben.És az sem mindeggy,hogy milyen indittatással készûl a fotó.Nekem is mondták már,hogy a képen másabb voltál.Ez esetemben nem jelentett negatívumot mert azóta is jól megvagyunk.Nem mindig van az hogy szándékos félrevezetés álldozata lettél.
2012. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem bírsz felfogni, akkor mit csinálsz majd, ha felébred melletted a barátnőd, csipás szemmel, "reggeli" lehelettel, kócosan?
2012. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

képeken mindenki jobban néz ki, próbálja az előnyösebb oldalát mutatni, esetleg erre még rásegít egy kis photoshop. én is csak a jobb képeket rakom fel magamról, de azért ha randizni megyek, ugyanúgy kicsípem magam mint a legjobb képeimen, szóval nem értem miért melegítőcuccban meg összefogott hajjal ment...


amúgy ez nem átbaszás, csak nyilván mindenki próbálja a legjobb oldalát mutatni a neten

2012. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem photoshopolja magát agyon, addig nem lehet egy szavad sem.
2012. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:
hát jah képen mindenki jó színben akarja feltüntetni magát, barna napsütötte bőr, nincs pattanás ésatöbbi...
2012. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a képeken se sikerül, én maximum pozitív csalódás lehetek
2012. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én biztos valami elfuserált kivétel vagyok, nekem kint van egy kb 5 éves képem, semmilyen hajjal, sminknélkül, sablon póló-farmer....

Valamit kiraktam, annó, hogy felismerhető legyek.


Ehhez képest mostanság irdatlan sokat töcskölök a hajammal, hogy jól álljon, smink, klassz ruhák, illat, ápoltság, körömlakk stb... Neten biztos nem győznék meg senkit, hogy tudok jól is kinézni... :D De nekem nincs kedvem ilyenekkel szöszmötölni, hogy neten milyen kép van, úgysem ott kell ismerkedni...

21L

2012. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb webcamozzatok.
2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!