Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mire utalhat? Nagy a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utalhat? Nagy a baj? Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés

A férjem öccse ma elszólta magát, hogy apósom, akivel nagyon rossz a viszonyom, kifizette a férjem egy kisebb tartozását, már 2 hónappal ezelőtt, nem tudtam a dologról. Én úgy tudtam, hogy nem is beszélünk, mivel apósom csúnyán sértegetett engem, és megszakítottam a kapcsolatomat velük, a férjem egyet értett, bár nem kértem, hogy segítsen haragudni. Erre ma megtudom ezt...

Beszéltem a férjemmel, aki azt mondta, hogy elfelejtette elmondani nekem a dolgot, holott minden nap téma az apukája, mert nagyon kettős érzéseim vannak, sajnálom, hogy összevesztünk, minden nap ezt mondogatom.

Szerintetek miért nem mondta el?

Nagyon bánt a dolog, megalázó a helyzet, hogy ő fizeti a mi tartozásunkat ki, pedig nem is beszélünk, és a tetejébe, természetesen, én tudom meg utoljára...


2014. márc. 3. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Köszönjétek meg aztán lépjetek túl rajta. Minden nap az apóson kattogni nevetséges.
2014. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Már ne haragudj, de ha ennyire tiltod a férjedet a saját apjától, akkor nem csoda, ha nem MER semmit elmondani neked, mert újabb balhét csinálsz belöle.


Az "apósod" a férjed APJA, ezért nem látom problémanak, ha besegít anyagilag. Azt, hogy ezt TE nem tudod meg, az a jelenlegi hozzáállásod is indokolja.


A helyedben befejezném a sértödttségett, elöször bocsántot kérnék az apóstól meg a férjemtöl, hogy közéjük álltam, utána megköszönném apósnak a segítséget és utána meg meghúznám magam és nem okoznék több viszályt.

2014. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valamit baromira félreértettetek...én soha newm álltam közéjük. Ő kezdett el a gyerek születése után okoskodni, mindenbe belekötni, a férjemet is, engem is szidni, én meguntam, megszakítottam a kapcsolatom velük, de a férjemtől nem kértem, soha nem is kérném, ő háborgott, hogy szemét az apja, hogy soha nem megy hozzá többet, meg ilyenek...
2014. márc. 3. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
De még is az apja, szerintem a családi békéért kibékülhetnél, mivel a férjed nem fog beavatni a családja èletèbe.
2014. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem bújtottad fel direkt a férjedet, de a viselkedéseddel mégis megtetted. Nálunk volt hasonló történet, csak az én szüleim voltak a "rosszak". Először az ember megvédi a saját szüleit, majd elbizonytalanodik, mivel a párjától minden nap mást hall. Szerinted ez mekkora feszültséget okoz? Az ember nem szakít a szüleivel csak úgy, még ha sok is a konfliktus. Szerinted a férjednek hogy esik az, hogy megtagadod az apját? Ő hogyan vállaljon fel téged? Miközben nem tehet az apja viselkedéséről sem....Az apja segíteni akart, még ha beleszól is mindenbe, a férjednek meg eleve kellemetlen az egész, főleg, hogy nem hagyod békén.
2014. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek kérdező párod önként döntött, hogy pár hétig szülneteltei a kapcsolatott majd önként döntött, hogy megbocsát, mi ebben a baj?
2014. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem beszéltem egy szót sem csúnyán róla, épp, hogy én mondtam, hogy igaza van, bánom, h összevesztünk, és mondtam is a férjemnek, hogy béküljünk ki vele, de őp még tegnap is azt mondta, hogy nem, neki elege van belőle..most meg megtudom, hogy már 2 hónapja béke van. Nem ez bánt, hanem az, hogy miért nem mondta el nekem? Hiszen én is ezt akartam...miért hazudott a képembe hetekig?
2014. márc. 3. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az apja nem akar már kibékülni veled, a férjed meg ezt nem tudta felvállalni.
2014. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!