Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak felfujnam a dolgot? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak felfujnam a dolgot? Vagy jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés
2,5eve vagyunk egyutt a parommal. Tavaly valentinnapra egy kindertojasba rejtettem el egy gyurut. Ezt megkapta o. Ez volt Edesanyam gyuruje, amivel Apu kerte meg a kezet.. Nem megkertem a kezet, csak tudattam vele, hogy szeretem. Ez a gyuru nekem sokat jelent, hiszen nem elnek mar a szuleim. Erre most mondja, hogy majd kell venni masikat, mert elhagyta.. En nem is tudtam mit reagaljak.. Elsirtam magam es azota is szarul erzem magam. Azt mondja nem nagy dolob, vesz masikat.. Mar akart korabban is, szebbet.. Nem erti, hogy nem az a lenyeg... Meg,hogy minek fujom fel.. Most tenyleg csak felfujom? Vagy en vagyok zavarodott?
2011. máj. 2. 23:39
1 2 3 4 5
 1/43 napietus ***** válasza:
46%
hát, ilyen előfordul, hogy elhagy az ember egy gyűrűt. én is elhagytam egyet, amit anyukámtól kaptam. nem mertem megmondani neki, csináltattam egy ugyanolyat. le sem merem írni, mennyibe került :S szóval érthető, ha rosszul esett, de ilyen sajnos előfordul.
2011. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neki nem az esett rosszul, hogy elhagyta, hanem ahogy lereagálta.
2011. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
a gyuru is lenyeg, hiszen tudja jol, hogy masom nincs a szuleimtol.. De valoban, a stilus meg ra is tett..
2011. máj. 2. 23:47
 4/43 napietus ***** válasza:
45%
jó, hát a reakciót nem is minősítem. nagyon bunkó módon viselkedett. de gondolom, 2,5 év alatt rájöttél, hogy tapló, ilyenkorra már azért az alapvető jellemhibák kiderülnek...
2011. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nagyon érzéketlen a pasi! Nagyon is jogosan borultál ki.
2011. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Darcy01 ***** válasza:
85%

Mindenkivel előfordulhat, hogy elhagy dolgokat. Az viszont szerintem nagyon furcsa, hogy így reagált a párod. Nekem óriási lelkiismeretfurdalásom lenne.

Én egyszer a saját aranykarkötőmet hagytam el és még sírtam is miatta (nem az érték miatt, hanem mert ajándék volt) és napokig rosszul éreztem magam miatta.

2011. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 napietus ***** válasza:
49%
ő a pasi. a lány hagyta el a gyűrűt.
2011. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
eddig semmi nem volt.. Ezert sem tudtam mire velni.. 2eve egyutt elunk.. Elkepzelni sem tudom, hogy hagyta el.. Hiszen eddig itthon volt..
2011. máj. 2. 23:53
 9/43 A kérdező kommentje:
nem vagyok pasi.. Az a gyuru volt, amit Anyukam Anyuja is kapott.. Egy egyszeru karika gyuru.. Erteke nincs.. Masnak.. Ezekszerint neki se.. :( (mar,int, neki nem ertek)
2011. máj. 2. 23:56
 10/43 napietus ***** válasza:
53%

én anyám gyűrűjét esküdni mernék, hogy valahol a házban hagytam el. kicsit nagy volt rám. de azóta rengetegszertakarítottam, sőt festés is volt kétszer, át lett pakolászva minden, a gyűrű mégsem lett meg. pedig egy széles, vastag gyűrű volt.


az, hogy ilyen stílusban reagált, viszont nem menthető.

2011. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!