Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszály nekem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszály nekem a férjemet kiszolgálni? Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés
Ma megfőztem, takarítottam, elmosogattam és elmentem anyámhoz. Párom hazaért öt óra körül, én akkor még nem értem haza. Mikor hazaértem megkérdeztem, evett e. Erre flegmán azt mondta, hogy nem kell neki a kaja, ha arra nem voltam képes, hogy itthon legyek és kaját adjak neki. Az eszem megáll!
2013. dec. 27. 20:46
1 2 3 4
 1/32 acelsziv ***** válasza:
83%
te választottad... most min csodálkozol?
2013. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nagy dolog kivenni a hűtőből, betenni a mikroba és megmelegíteni. Ha ez meghaladja a képességeit, akkor maradjon éhes. Mi lenne ha huzamosabb ideig beteg lennél, és még főzni sem tudnál?
2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan férfiak, akik elé ki kell rakni a kaját, különben éhen halnak....

De tudod mit meg is érdemlik, ha annyira nem képesek, hogy benézzenek a hűtőbe és kivegyék az ételt...

2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem MUSZÁJ!
2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem muszáj..

De ha eddig mindent a segge alá tettél, akkor nincs mit csodálkozni...

A férjedet pedig te választottad...vagy te tetted ilyenné...


Nekem nem kellene ilyen életképtelen pasi, nem is mentem volna hozzá, nem is teszem ilyenné (remélem)


De amúgy nem nirmlis az tény

2013. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
*normális
2013. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáJ.
2013. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Engem csak az érdekelne az egészből, hogy mielőtt feleségül mentél hozzá, nem derült ki, hogy milyen elvárásai vannak? Mert:

1. vagy kezdetektől ilyen és te ezzel a tudattal mentél hozzá és akkor most edd meg amit főztél, képletesen és a valóságban is :-)

2. vagy olyan sürgős volt férjhez menned, hogy nem is érdekelt, milyen ember is az illető???

2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy igazából nem a kaján van a hangsúly, hanem azon, hogy nem voltál otthon, miközben ő számított arra, hogy ha hazaér, várni fogod.
2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem dolgozol, vagy htb vagy, akkor én jogosan elvárnám a kiszolgálást.
2013. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!