Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kapcsolatotok során mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok során mennyi nap/hónap/év után éreztétek azt, hogy megtaláltátok az életetek párját? Ha valaki 1 év alatt nem tudja eldönteni, akkor az a személy nem lesz neki az igazi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Én eleve csak életem párjával járok. Együtt se maradnék 1 évig olyannal, akiről nem tudom eldönteni.
2014. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Pár hónap...4 kb

Ha 1 év alatt sem tudod, akkor tuti nem ő az...


Az első hülyeséget beszél szerintem. Ha valakit megismerek, és járni kezdünk, akkor honnan ismerném annyira,hogy tudjam vele el tudom képzelni az életem?

Vagy mindig olyan már régebbi ismerőssel kerül párkapcsolatba?

2014. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az ember ezt az első pillanatban tudja. Ha nincs "de", akkor ő az igazi.


Ezt úgy értem, ha nem az jut eszedbe róla, hogy


- rendes, kedves, stb de...

- jó ember, de...


Nálam mindig ez volt a mérvadó. Akinél volt egy-két "de", azzal nem jártam együtt hónapokig. Ha valami már az elején zavar, az később sokkal jobban fog.

2014. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó az alap, hogy akinék van de azzal nem kezdek komoly kapcsolatba..

De a "de" nélkül sem biztos, hogy ő az "igazi"


Nekem speciel volt olyan,hogy azt hittem ő az, aztán 1 év 4 hónap után kiderült, hogy nagyon nem....

2014. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ez ennél átfogóbb:-)


Valahogy így tudom elképzelni:

-megismerkedünk egymással, mi a közös bennünk

-a terveink és a céljaink egyeznek-e (házasság, gyerek)

-összeköltözés, hogy egyáltalán együtt tudunk-e élni

-a másikat a hibáival együtt szeretjük-e vagy sem

-+ a lényeg a nagy nagy szerelem


Szerintem ha ezek közül minden megvan akkor Ő az igazi.:-)

2014. márc. 5. 09:22
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
AAz első kapcsolatban még mindenki azt hiszi már az első héten, hogy megtalálta az igazit. Sokkal több idő telik el, mire magának is bevallja (több év, évtized), hogy mégsem ő volt az igazi. A másodiknál már hosszabb lesz az első periódus, az ember bizonytalanabb, a harmadiknál meg szinte el sem akarja hinni, hogy tényleg megtalálta azt, akit keresett, itt már évekre is szükség lehet, hogy megbizonyosodjunk.
2014. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Csak hát amikor megtaláltuk, akkor is változhat az "igazi". Az én férjem 6 év után lett elmebeteg, addig meg egy szent volt.
2014. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy amit írtam lista abból nekünk minden klappol + nincsen a DE.
2014. márc. 5. 09:24
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
azért sok függ attól, hogy jöttek össze a párok, ismerték már egymást előtte stb. én fél év után már tudtam.
2014. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Szerintem olyan kapcsolat nincs, amiben nincsen DE. Ha mégis, akkor ott még nem szállt el a rózsaszín köd. Emberek vagyunk, különbözőek, különböző módon reagálunk a dolgokra. A jó kapcsolatban nem az a kérdés, hogy van-e DE, hanem hogy tudok-e vele mit kezdeni, elfogadni a másikat ezzel együtt, és DE-kel együttélni hosszútávon. Ha igen, akkor ő az igazi. De ez sem garancia arra, hogy 20 év múlva is úgy fogom gondolni, mert változunk mi is, a másik is.
2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!