Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kapcsolatotok során mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotok során mennyi nap/hónap/év után éreztétek azt, hogy megtaláltátok az életetek párját? Ha valaki 1 év alatt nem tudja eldönteni, akkor az a személy nem lesz neki az igazi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondom, hogy felnőtt embereknél (kb. 25 év fölött) 1-2 évnek elégnek kell lennie a döntéshez. Fontos, hogy együtt éljenek, hiszen lakva ismerszik meg a másik. Az is nagyon fontos, hogy egy-egy felmerülő problémát hogyan tudtok kezelni. Meg szerintem azt kell még nézni, hogy azonosak legyenek a céljaitok, vágyaitok, nagyjából azonos vérmérsékletűek legyetek, azonos neveltetés, családi háttér, intelligencia.
2014. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Mi utolsó előtti éves egyetemisták voltunk mikor megismerkedtünk. Egy folyosón laktunk a kollégiumban. Abban a koliban ahol laktunk volt lehetőség két személyes szobába költözni elsősorban pároknak. Volt egy csőtörés azon a szinten ahol laktunk a vizsgaidőszak legelején, amikor csak ketten voltunk azon a folyosón és ideiglenesen át kellett volna költözni másik szobába. Akkor felajánlottak nekünk egy épp megürült két ágyas szobát, amit elfogadtunk, tehát két hónap együtt járás után összeköltöztünk.


Lehet, hogy ez egy kicsit színpadi, de mikor megkaptuk a kulcsokat és mentünk megnézni a szobát egy pillanatra félreálltam az ajtónál és éreztem/tudtam, hogy ha bemegyek, akkor vele fogom leélni az életem és ez így lesz tökéletes.


Most vagyunk 2,5 éves házasok novemberben születtek ikerlányaink. Azt hiszem én vagyok a világ egyik legboldogabb embere, mert egyszerűen minden tökéletes körülöttem.

2014. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Először 4 órányi beszélgetés után suhant át ilyesmi az agyamon, persze jót nevettem rajta.

Másodszor fél év együttélés után (3 hónap után költöztünk össze), akkor már megfogalmazódott bennem, hogy ebből lehet, hogy házasság lesz (és lett).

2014. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17 évesen, kb. 3 napja lehettünk együtt, ültünk a kolesz mögötti eldugott sikátorban a földön, cigiztünk mert a miénk volt a világ, a koli menzájáról lopott croissont majszoltuk. akkor realizálódott bennem, hogy vele akarom leélni az életemet. (nyilván akkor még csak nagyon kezdetlegesen :)). igaz, azóta még csak 4 év telt el, de a mai napig hihetetlen boldogok vagyunk együtt :)
2014. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valahogy az első perctől úgy terveztem, hogy majd gyerekein lesznek, kutya, ház, minden ami kell. Sosem tudtam abba belegondolni, hogy valaha is vége lesz. Még a legnagyobb veszekedéskor sem hittem soha, hogy ennek vége lehet...

Most tervezzük az esküvőt...

2014. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát én ezt már az első percektől kezdve éreztem, és egyre növekedett bennem az érzés.

A férjem viszont később, úgy 1,5-2 év után kezdte érezni.


Ez már 6 éve.

2014. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem több évig úgy alakultak a "kapcsolataim", hogy már eléggé az elején kiderült, hogy nem Ő az, akire vártam, és fordítva -- egyszerűen semmi közös nem volt bennünk a kezdeti tetszésen kívül, és nem tudtam volna elképzeli az együttélést az illetővel. Aztán meg mindig ezen búslakodtam, hogy most ezen szomorkodjam, hogy na ebből se lett semmi, vagy inkább örüljek, hogy ez legalább még idejében kiderült.

De amikor találkoztam Vele, az volt az első gondolatom, hogy na, Vele el tudnám képzelni az életem. Sajnos Őt is nagyon sok csalódás érte már, ezért eleinte nehezen közeledtünk egymáshoz, de utólag elárulta, hogy Ő is így érzett az első találkozáskor is, csak nem akarta elhinni.


Szóval most egyelőre mindketten így érzünk, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz, de bizakodóak vagyunk:-)))

2014. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!