Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mi az a hobbi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mi az a hobbi a férjeteknek, ami nagyon idegesít már titeket?

Figyelt kérdés
Illetve hagytatok már el emiatt valakit?

2014. márc. 11. 15:46
1 2 3
 1/21 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Nem idegesít a férjem hobbija, ezzel mentem hozzá.
2014. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
A hobbija nem idegesít..csak az amikor hülye időpontokban akarja űzni:)
2014. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

A volt parom egyszercsak elkezdett fotozgatni. Tobbszazezret elkoltott filmekre, szurokre. Soha tobbet nem mentunk el kirandulni ugy, hogy csak ugy elvezetbol, mindig kellett fotozni. Szerintem nem is latott semmit a vegen mar, csak a szuron keresztul.

Majdnem harom even keresztul estenkent a weboldalat szerkesztgette, de sosem lett vele kesz. Ma sincs weboldala.

Egy kep jellemzoen 30-40 percig keszult, be kellett allitani mindent. Addig en uldogeltem, unatkoztam, vartam, vartam.... ha elrontotta, kepes volt toporzekolni es sirni.


Ez is kozrejatszott a kapcsolatunk megromlasaban es szetvalasunkban.

2014. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Az exem autómániája kiakasztott.

Valamilyen szinten megértettem a kocsik iránti rajongását,én is szeretem a jó kocsikat.

De ő egy 30 éves wartburgot tuningolt(nem volt oldtimer),minden pénzét ráköltötte, eszében nem volt legalább a rezsibe vagy kajába adni,ha már az én lakásomban élt(pedig akkor én minimálbért,ő duplaannyit keresett,mégis utolsó forintot is a warburgra költött).

Szép szó nem használt,kidobtam miután hó végén már az én fizum is elfogyott,ő meg hazaállított egy alkatrésszel,ami a fizum felébe került.


Páromnak szerencsére nincs idegesitő hobbija,és szerencsére nem is kerül sokba a hobbija.

2014. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nincs idegesítő hobbija, inkább az idegesít, hogy pl. rendelt valami angol csomagot, és abszolút elő sem veszi, de fizetjük. Majd-majd! Na ez ki tud akasztani!!
2014. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyomtam zöld kezet mindenkinek. De úgy látom a nagy lepontozószörny megjelent itt is.
2014. márc. 11. 16:45
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom számitógépes játékot játszik 27 évesen :) :/
2014. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Régen a netezés volt, meg valamennyire a videójátékozás, bár az utóbbi annyira sosem zavart, és az előbbinél sem maga a hobbi, hanem hogy nem töltöttünk emiatt esténként együtt elég időt. Nem hagytam volna el ezek miatt, és mióta megbeszéltük a dolgokat, és elég időt töltünk együtt, rájöttem, hogy nincs ezekkel semmi gond, sőt, van, hogy együtt szoktunk játszani.
2014. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok

az enyém

-fotózik (azt utálom amikor épp holt fáradt vagyok, de rajtam méri be afényt..meg én adom az ihletet:)


-görkorizik ( csöveken csúszás, korláton csúszás, félcső, stb göriparkokban)


- zenél:

ezzel van konkrétan gondom, hogy mindig éjjel csinálja, csak akkor van ihlet, kedv hangulat...nem jár hanggal, mert fejhallgatóval csinálja, de abban a szobában vannak a kütyüjei, ahol alszunk...ha délelőtt a szabadnapján, vagy du. csinálná, akkor semmi bajom nem lenne, mert szeretem a zenéjét, és szeretem, hogy csinálja, és szereti..csak ne éjjel:)

2014. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
jah 28 éves én 27 vagyok
2014. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!