Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tesztek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek azért, hogy mindig tetszedjetek a feleségeteknek, férjeteknek, párotoknak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 10:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
Adok magamra, csinos vagyok és ápolt, és nem híztam el mint a legtöbb asszony. Manapság ez már nagy szó :D
2014. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
A "tetszedni" tényleg létező magyar szó?
2014. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt vagyok, csinosan öltözködöm, kicsit odafigyelek az étkezésre, rendszeresen mozgok. Ezeket egyébként nem a párom miatt teszem, hanem azért, hogy jól érezzem magam, igazából magamért teszem.

És szerencsés vagyok, mert neki mindig, mindenhogyan tetszem!

Időnként meglepem egy-egy szexi otthoni ruhadarabban, persze ez is a kettőnk szórakozását szolgálja :)

2014. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Ha menni akar had menjen.
2014. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Harmóniában élünk, kedves vagyok hozzá, a külsőm úgy szereti, ahogy természetesen kinéz, nem szereti a cicomát. Sokat mosolygok, nevetek, bújok hozzá. Nem igényel többet, mint azt, hogy szeressem, és ezt könnyedén meg tudom adni neki.
2014. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
Hát első sorban helyesen írok... Másrészről nem csak neki szeretnék megfelelni, hanem magamnak is. De pl tudom hogy a férjem kedvence a fekete tangám mert az tetszik neki, ezért azt fogom hordani, nem pedig a kék francia bugyimat. Vagy tudom melyik parfümömet szereti. Ezért azt fújom magamra. Gondolom az igényességet meg sem kell említenem, szerintem ez alap. A férjem állítása szerint nem zavarná hogy kinyúlt melegítőben rohangálnék itthon, de engem igen, ezért itthon is normális gúnyát húzok. Nem kisestélyit de megtisztelem magamat és őt is azzal hogy a melegítőm nem szakadt, foltos gönc.
2014. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

Semmit...

Egyetértek az előzővel...

Azért teszek, hogy magamnak tetszek... /szerintem kritikusabb vagyok maganmmal szemben, mint a párom lenne/

Aztán vagy elég, vagy nem... Akinek nem, az nem is érdemli meg..

2014. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

"tetszedjetek"

Kérlek ird le, hogyan helyes,mert más nem jutott eszembe, nekem is furcsa volt.

2014. jan. 31. 11:22
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

"hogy tetsszetek a..."


A tetszik ige "tetsz" szótövéhez kapcsolódik a felszólító mód "j"-je, hasonul, így dupla sz betű lesz a kijelentő módos "ti tetszetek egymásnak" típusú alakhoz képest.

2014. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Ez a szó nem létezik.. De azért tudtam mire gondolsz..(nem én kötöttem bele..

..mindig tetsszetek a feleségeteknek, férjeteknek, párotoknak.....

2014. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!