Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés

A kisfiunkat fogadott orvos műtötte nemrég orrmandulával, akit persze ő is látott,de a vizsgálatokra én vittem a kicsit, tőlem kérdezett az orvos,hisz előtte a férjemet nem is látta soha. Gyakran járt be hozzánk a műtét után is,hogy hogy van a kicsi, de mivel sokat hányt,így többször el is hívott minket a rendelőbe,hogy megnézze nem-e vérzett be a mandula helye. Szerencsére nem. Többször is vizsgálta meg,mert hasfájás is volt. Aznap adtam oda én az ajándékot,meg a pénzt,amit gondoltunk a férjemmel. Mondta is a férjem, intézzem én,mert hát engem már csak jobban ismer. Közben férjem sétált arra a kisfiunkkal. Az orvos nem akarta elfogadni, és kérdezte,hogy egy puszit kérhet-e. Meg is lepődtem,de hát mivel a gyerekorvos is adott év végén,mikor vettünk neki apróságot,így nem lepődtem meg rajta. A férjem első kérdése az volt,hogy minek kellett az orvosnak puszit kérnie, meg hogy örülhetett ennyire a puszinak. Elég féltékeny volt. Feltűnt neki,hogy az orvos nagyon kedves velem,míg a szobatárssal akinek szintén ő volt az orvosa már nem volt olyan kedves. A múlt héten felhívott az orvos (azért tudják a telefonszámot,hogy akármi van a szülőt értesítsék) hogy be tudnék-e hozzá menni,mert bent maradt a kórházban a táppénzes papírom, (de közben én leadtam már egyet a munkahelyen) és akkor a gyermeket is megvizsgálná,meg az én fülemet is,mivel már fáj egy ideje. Na ezen férjem megint kiakadt,hogy mit akar már tőlem az orvos,hogy ennyire kedveskedik, biztos bejövök neki. Hiába magyaráztam akármit, csak ezt állítja. Az orvos nálam 22!! évvel idősebb. Nem tudom mi lelte,hogy most így reagál erre. Az orvosról tudni kell,hogy nagyon szeretik,mert tényleg kedves, barátságos. Férjem szerint ez inkább nekem szól,nem is a gyereknek. Ezekre a féltékenységekre hol úgy reagál,hogy ilyenkor hol olyan kedves,hogy kenyérre lehet kenni és szinte békén sem hagy,mert ölelget,kedveskedik,máskor meg olyan,hogy szinte éppen melegebb éghajlatra nem küld el.Nem értem ezt az egészet. Hogy kezeljem ezt? És már a kisfiunkat is kérdezgeti,hogy ki nézegeti anyát, kedves anyával a doktor bácsi.Ugye milyen a gyerek,ő el is mondja.

Ma nekem kellett visszamenni ehhez az orvoshoz,mert múlt héten kiderült,hogy külső hallójárat gyulladásom van és visszahívott kontrollra.Ma mondta,hogy hamarosan menjek már megint vissza,mert csináltatna egy hallásvizsgálatot (tudod írtam is hogy nem túl jó a hallásom,többször visszakérdezek). A kisfiamnak szintén kell,mert neki a műtét előtt halláscsökkenése lett.Külön időpontot akart adni nekünk,és hogy ez nem okozna-e gondot.Végül az asszisztens adott egy napra időpontot a kisfiammal. Az orvos azt is közölte,hogy mindenképpen aznapra írjon be minket,amikor ő van mert meg akar vizsgálni minket. Férjemnek már ez is gyanús,hogy miért hív vissza állandóan ha nincs bajom. Tegnap hozzátette a férjem,hogy nagyon fog örülni nekem az orvos,ha meglát. Az orvost nem szeretnénk lecserélni,mert lenne lehetőség,de nagyon elismert orvos, és tényleg komolyan veszi a bajokat,nem úgy mint az előző aki sorozatban félrekezelt. Azt még csodálom engem nem gyanúsít. Mi okozza,hogy ezt csinálja a férjem? Mit tehetnék?


2014. márc. 13. 19:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Tőled kérte a puszit az orvos vagy a kisfiadtól?
2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Tőlem.
2014. márc. 13. 20:04
 3/43 anonim ***** válasza:
75%

Már ne is haragudj, de te is látod, érzed, hogy nem normális ez az orvos részéről, de azon vagy fennakadva, hogy a férjed féltékeny.

Hát én sem díjaznám ha pl. a fogorvosnő puszit kérne a férjemtől, és minden ok nélkül visszarendelgetné magához.


De úgy látszik neked tetszik a helyzet. Ha nem így lenne, akkor nem adtál volna puszit az orvosnak, és mélyen hallgattál volna erről a férjed előtt, aztán másik orvost kerestél volna.

2014. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Közlöd a férjeddel, hogy akkor mától kezdve ö viszi a gyereket orvoshoz, akkor nem kell féltékenykednie. Ha meg nem akarja, akkor fogja be a száját.
2014. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a férjednek igaza van, bejössz a dokinak. Ez nem baj, a férjednek kellene elmondanod, hogy még ha így is van, ahogy ő gondolja, akkor is te őt szereted. Ennyi.
2014. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva, engem már zavarna az orvos kedvessége. Nekem ez már sok lenne, és tartanék attól,h nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljek. Nem szeretem az ilyen túláradó embereket. Amiket leírtál, nekem ez már túl van azon,h rendes az orvos. Szerintem legyél óvatos! Az,h 22 évvel idősebb semmit nem jelent, sőt! Még ha ennyivel fiatalabb lenne, akkor azt lehetne mondani,h vsz nem lát Téged vonzónak.

Úgyhogy én inkább a férjednek adok igazat - és ez nem annyira féltékenység, mint féltés. (Ő azért jobban érti a férfiak "céljait", és látja,h Te túl naivan állsz hozzá.)

Az a legjobb tanács, h a gyereket vigye a férjed. És szerintem Te se menj nélküle, ha mindenképp ragaszkodsz ehhez a dokihoz.

33N

2014. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
13%

sokat hányt,így többször el is hívott minket a rendelőbe,hogy megnézze nem-e vérzett be a mandula helye.


Aha. Hát kérlek így haza sem engedték volna, de nem baj, majd máskor jobbat találsz ki, próbának elmegy.

2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
19%

Többször is vizsgálta meg,mert hasfájás is volt.


a gégész. JA.

2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Hívom a férjemet mindig magammal,de ő nem jön. Munka miatt nem igazán tud hiányozni.Tudja hogy szeretem, mert ragaszkodok hozzá, foglalkozok vele. A műtét miatt is hogy felhívtam ezt is a férjem javasolta, hogy inkább beszéljek én vele, mert ő úgysem tud hiányozni.
2014. márc. 13. 20:25
 10/43 anonim ***** válasza:
22%

bent maradt a kórházban a táppénzes papírom


Kórházi napokra nem táppénzes papír jár, hanem igazolás, táppénzre majd a gyerekorvos vesz, vagy a saját háziorvosod.

2014. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!