Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváljak? Itt hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak? Itt hagyjam?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a férjemmel,van egy 10 hónapos kislányunk.Kemény éjszakákat élek meg a gyerekkel és persze nappal itthon is vár a házimunka,már kivagyok.A férjem semmit nem segít,2 nap meló,2 nap szabad így dolgozik.Ha megkérem rá hogy legalább egy héten 1szer ő legyen éjszaka a gyerekkel a pofámhoz vágja hogy én ezért kapom a GYED-et.Ő meg dolgozik és neki pihenni kell meg dolgozni,ennyi dolga van.Ráadásul ilyenkor megkapom a magamét hogy ha nem tetszik a dolog akkor takarodjak vissza a szüleimhez és váljunk el.Én szeretem de az energiáim végesek,ráadásul egy hét múlva komoly térdműtétem lesz
2014. márc. 22. 08:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%

Hogy szerethetsz valakit, aki ilyeneket mond neked?

Amúgy az összes ismerősöm, akinek ilyen lett a férje a baba születése utàn, majdnem mind elvált, mire a gyerek iskolás lett.

2014. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Én szó nélkül összepakolnék és elköltöznék a szüleimhez, ha ez megoldható. Aztán lehet gondolkodni. Ha nem csinálsz valami drasztikusat, picit sem fog változni, hátha így észbekap. A műtét utáni időszakot hogy képzelte? Egyébként picit sem tisztel téged, ami igen súlyos probléma egy kapcsolatban.
2014. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
74%
Abban igaza van hogy aki dolgozni megy annak kell kipihentnek lenni. De aki ilyen stilusban beszel a parjaval az nem szereti en elhagynam.
2014. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%

Énis tuti elhagynám!

Szerintem abban a 2 szabadnapjában besegíthetne neked, meg aki így beszél a párjával, az tényleg nem tiszteli.

2014. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
66%

A gyerek meg nem 'munka' igaz, 3.!?

Csak egy 24 óra+ háztartás, orvos, később szülői. Mindezt ugye majd 8 órás munka mellett. Csak azt felejted el, hogy nem mindenki egyforma teherbírású.. És ha a gyerek apja ezt simán végig tudja nézni, akkor az a kapcsolat olyan is. Heti 1 alkalom szerintem elvárható, mert szerintem a gyerkőcnek is egy kiegyensúlyozott anyára, és nem egy zombira van szüksége. Ahogy a pasinak is egy nőre van szüksége, aki nem csak családanya+cseléd.

Nagyon undorító stílusba adta elő, én elmennék a szüleimhez 1-2 hétre, hátha észbe kap.

2014. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
88%

Az is durva, hogy veled így beszél, meg gondolkodik. A család az nem pénzalapú valami...

de, hogy nem akar a saját gyerekével foglalkozni?

És akkor a műtét után?

Szerintem legalább erre az időre menj vissza a szüleidhez, mert te nem tudod ellátni a babát, ő meg nem hajlandó...

2014. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
55%
5-ös arra írtam, hogy írta, hogy 2 nap meló ha éjszakás műszakban dolgozik akkor szerinted nem kellene pihennie éjszaka? A feleség most otthon van a gyerekkel ha a gyerek elalszik délután ő is tud pihenni.Persze az nem helyes, hogy a szabadnapokon nem segít, meg a stílusa sem.
2014. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz műtét után,nem várhatom el anyától hogy a nyakára menjünk,ő ne menjen dolgozni....Ráadásul epilepsziás vagyok,a nem alvás miatt volt már rohamom is.Egy valamihez nem fáradt csak,hogy focizni menjen hetente 3szor
2014. márc. 22. 09:11
 9/60 anonim ***** válasza:
97%
Én "takarodnék" el örökre! Mekkora paraszt! Ezért kapod a gyest...és ki az apja? Nem ő? Tessék szépen kivenni a részét a dolgokból!
2014. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
szerinte a gyerek szüléssel azt vállaltam,hogy non-stop a gyerek a házimunka...stb.Ő meg azt vállalta hogy dologzik,pénzt keres,mellesleg ha az én havi 80ezrem nem lenne,nem tudna megélni,ugyanis albérletbe vagyunk,kocsihitel,és minden éven kiderül valami tartozása,most pl kiderült hogy 3 éve gépjárműadót nem fizetett
2014. márc. 22. 09:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!