Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hagyjam rá a férjemre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam rá a férjemre, vagy kicsit erőltessem?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy ne tegyék át másik kategóriába, kettőnkről szól a kérdés, az apropója, most "mellékes".


Pozitív teszt után egy hét múlva vár az orvos, hogy igazolja, hogy életképes-e a terhesség. Ugye két kimenetel a "baj van, sorry", illetve az "ott dobog". Ezzel tisztában is vagyok és mindkét eshetőséget evidenciába tartom.


Férjemnek mondtam, hogy jöjjön majd be velem. Erősen húzódozik, úgyanis nem szívesen nézné végig a belső ultrahnagos vizsgálatot. (Dokinál rákérdeztem, az lesz). Azt mondja, hogy megvár kint, elhiszi nekem.


Most tanácstalan vagyok, hogy ne erőltessem, mert ilyen szempontból túl empatikus, vagy kicsit legyek erőszakosabb és ragaszkodjak hozzá, hogy jöjjön be?


(Konkrétan az zavarja, hogy úgymond más pasi egy eszközzel turkál bennem. Aggyal tudja, hogy orvos és nem örömében csinálja, de arra hivatkozott, hogy neki is rossz lenne, ha az urológiai vizsgálatán én bent lennék nézőközönségnek.)


2013. szept. 13. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd tiszteletben az ö álláspontját.
2013. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne erőltesd, majd a hasi ultrahangra bemegy veled, és megnézi a porontyát.
2013. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű, hogy hagyd rá, ne erőltesd.
2013. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

De nagyon rosszul állsz hozzá!

Ilyet dolgokat nem erőltetünk! Remélem az apás szülést sem fogod erőltetni!

Amúgy meg tudod az első ilyen 6-7 hetes uh-n mit lehet látni? Hát nem azt, amit a későbbiek során.

Nálunk speciel, ahová én jártam uh-ra a terhességem alatt, hüvelyi uh-ra be sem engednek hozzátartozót, csak is hasira. És ennek is meg van az oka és én meg is értem. Nálunk még a 12 hetest is hüvelyivel csinálják, nálam először a 19 hetes uh-n volt bent a férjem. És akkor volt is mit látni, egy élmény volt a számára, de megkérdeztem tőle, hogy bejön-e és ő bejött.

Apás szülésünk volt egyébként, de ha ezt sem akarta volna, én biztos nem erőltettem volna!

2013. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lófüttyöt se látni még, ilyenkor maga a tény érdekes, hogy életképes-e, jó helyre tapadt-e le.


Apás szülés biztosan nem lesz, mert mozgásszervi rendellenesség miatt biztos a császár. Arra civilt nem igazán engednek be :)

2013. szept. 13. 13:50
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

"Tudom, hogy lófüttyöt se látni még, ilyenkor maga a tény érdekes, hogy életképes-e, jó helyre tapadt-e le. "

És ezt nem lehet neki elmondani, miután kijöttél a vizsgálatról?

2013. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha hüvelyi uh lesz, akkor tényleg inkább ne menjen be. Én megértem, hogy nem akar. De ha jól értem, elkísér és kint megvár. Szóval szerintem nincs miért aggódnod, ott lesz veled és rögtön meg tudjátok beszélni, hogy mi volt, hogy volt.
2013. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni. Semmi értelme.
2013. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is részéről tabu volt a hüvelyi uh, később a hasira bejött mindig

ne erőltesd, ez náluk másképp működik, sokkal nehezebb elfogadniuk ezt a vizsgálatot

az meg természetes, hogy kint izgul a váróban és elhiszi majd az eredményt

semmiről nem marad le, ha ide most nem megy be, bemegy majd egy későbbi hasi uh-ra, amikor már ki is lehet venni, hogy mi van a monitoron

az erőltetés ilyenkor inkább még több ellenérzést vált ki

2013. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem erőltetném. Hüvelyi ultrahangra általában nem szoktak bemenni a férfiak. Az én férjemet egyszer behívta az orvos, amikor 6 év után sikerült teherbe esnem és először láthattuk a petezsákot. Viszont azon a helyen úgy ultrahangoztak, hogy egy nagy lepedővel le voltam takarva és a férjem a fejemnél állt. Így nem volt semmi kellemetlenség. Na meg ő szívesen bejött.

(Egyébként nekünk apás szülés volt, pedig császároztak. Ott sem lát semmit, mert a fejednél ül és a műtéti területet eltakarják.)

2013. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!