Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a feleségetek vagy akár a férjetek) napi 4-5 órát az exével töltene hónapokig egy projekt miatt?

Figyelt kérdés
Az elsõ házasság fiatalon köttetett, 2 évig tartott, 10 éve hogy vége. A mostani házasság boldog, kiegyensúlyozott 8éve tart, van két kigyerek (1 és 2 évsek) is. A feleség most elvállalt egy munkát, kb 5 hónapig tartana. Elsõ munka a gyerekek óta nem nagyon lehetett visszadobni, egyébként is kihívás és sok pénz. A volt férjjel kellene közösen dolgozni. Eddig nem nagyon volt ilyen.

2014. márc. 24. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én csak magamra tudok gondolni, ha nekem kellene az exemmel együtt dolgozni hát bizony az ég világon semmi nem történne az biztos. Pedig hosszabb kapcsolat volt, de tuti a lábam se remegne meg.
2014. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zabmester ***** válasza:
87%

Ha képesek együtt dolgozni, akkor miért ne? Nyilván nem ok nélkül váltak el, szóval nem hiszem, hogy féltékenykedni kéne emiatt, ez csak munka.

Az én szüleim is szoktak együtt dolgozni, mivel azonos területen tevékenykednek, és már nagyon régóta elváltak. Nincs ezzel semmi gond, nincsenek rosszban, jól dolgoznak együtt és egyikük párja sem féltékeny.

2014. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha a ti házasságotok rendben van, akkor ez nem lehet probléma.
2014. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Az ex is olyan ember, mint a többi. Mellesleg nem véletlen ex, mégpedig jelen esetben igen régóta.
2014. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs szó érzelmekrõl természetesen. Eddig más irányába sem tapasztaltam féltékenységet.
2014. márc. 24. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:
A gond talán az hogy nem túl szépeket meséltem róla. De ezeken már túlvagyok, nincs sértettség az exem felé. A férjem reakcióját azért nem értem mert sosem volt fèltékeny, most nem tudom mi van a háttérben. Tényleg csak az hogy nem tartja jó embernek vagy féltékeny
2014. márc. 24. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Ahhoz, hogy valakivel együtt dolgozz, nem kell a párdonak öt jó embernek tartani, vagy bármiféleképpen is pozitivnak gondolni.

Ebben az esetben ö egy munkatárs, mint minden másik.

Az ex sokkal kevésbé lehet "veszélyes" egy kapcsolatra nézve, mint bárki más, elvégre nem véletlen, hogy idöközben ex.

2014. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Az ex a ex.

Van akivel nem BÍRNÉK dolgozni, de az más kérdés.

Ha 10 éve vége... hát az már nemigen élő dolog, sehogy se.

2014. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját példám: én 12 év után váltam el immáron majdnem harmadik éve, de kapcsolatban maradtunk. Tegnap például az új barátnőjéről panaszkodott.

Én azóta gyűrűs menyasszony vagyok, boldog párkapcsolatban élek.


Ha együtt kellene dolgozni az exemmel, szívesen tenném, nem haraggal váltunk el. De nem tudok rá férfiként tekinteni, még a lábam sem remeg tőle többet. Elképzelni sem tudnám, hogy megcsókoljon, de nem is akarom.


Szóval én magamról tudom, hogy nem lépnék félre az exemmel.

2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!