Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ha a feleségeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a feleségeteknek, párotoknak van ellenkező nemű barátja (haverja), és kettesben találkoznak, elvárjátok, hogy a feleségetek, párotok előre szóljon erről? Vagy elég ha utólag elmeséli?

Figyelt kérdés
Volt ebből valaki kapcsolatában féltékenység?
2013. nov. 27. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alap dolog hogy mindenről előre szólunk a másiknak. Sem én sem a párom nem vennénk jó néven ha a másik szó nélkül elmenne valahová, hiszen az ember aggódik a másikért, szereti tudni, hogy nincs baja. Én akkor is szólok előre, ha csak a szomszédba ugrok át, hogy a páromnak ne kelljen keresnie-aggódnia.
2013. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy éppen emiatt nincs féltékenység (akkor sem ha ellenkező nemű baráttal találkozunk), hiszen úgyis mindent elmesélünk egymásnak. :)
2013. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha elöre megbeszélték, akkor ha akar, szól - föként azért, hogy ne tervezzek valami közös programot, ha valami váratlan dolog, akkor természetesen nem kell elöre szólnia.

Utólag sem KELL elmesélni, csak ha éppen szóba kerül.

Nem vagyuk egymásnak tulajdonai, és nem tartozunk elszámolni mindennel.

Természetesen a hüség alapdolog, de önként, nem azért, mert a másik ellenöriz.


Aki ilyen miatt féltékeny, azzal egy percig nem maradnék együtt. Egy kapcsolat számomra a feltétlen bizalomra alapul.

2013. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a párom hihetetlen toleráns, én igenis féltékeny lennék ha nővel kettesben menne bárhova. Akár előre akár utólag szólna róla. A párom prédikál a kutya-macska barátság nincs szövegről, úgyhogy nincs miről beszélnünk erről. Ő nem igényli, hogy nővel tartsa a kapcsolatot, és tekintettel van rám, hogy én nem örülnék neki, ha női barátai lennének, úgy értem közeli barát.

Szerencsés vagyok, hogy ilyen a párom!(a fent emlitett válaszoló szóba se állna velem:-) )

2013. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt:)


Én előre szóltam a férjemnek, hogy valószínű találkozni fogok a volt osztálytársammal, akivel a suliban jóban voltunk. Látásból még ismerik is egymást.


Viszont a férjem még a kapcsolatunk elején 8 hónap körül féltékeny volt rá.


Most már azt mondja, hogy nem az. Csak annyit kér, hogy ha megbeszélt találkozóról van szó, akkor előre szóljak.:)


Csak mert volt olyan, hogy teljesen véletlenül futottam vele össze. (Utólag azt is elmeséltem.)

2013. nov. 27. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szólnék, de nem azért mert ellenkező nemű. Mondjuk én nem haverkodom lányokkal, max. üzlet miatt. Biztos a 21.században ez vérciki, de mi a feleségemmel szoktunk egymással kommunikálni, elmeséljük, ha találkozót beszéltünk meg valakivel meg hogy mi történt velünk a nap folyamán.
2013. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem szinte csak férfi barátaim vannak, szerintem igenis létezik igaz barátség férfiak és nők között. :) Számomra ez teljesen természetes, de volt egy komoly kapcsolatom ahol a barátom nagyon nem tolerálta, ezért is lett vége, mert nem tűrtem, hogy megtiltson nekem bármit is. Mostani páromnak, nincs vele semmi baja, nem szoktam neki előre szólni, csak utólag mesélem el. Eddig sose vette rossz néven, remélem nem is fogja, különben ennek is csúnya vége lesz. Nekem fontosak a barátaim, féltékenykedni pedig felesleges, ha meg akarnám csalni, akkor ígyis úgyis megteszem. Ugyanúgy ő is elmehet a nő barátaival, nincs ebben semmi. :)
2013. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Lehet lepontozni, de eredendően igazi barátság férfi és nő között nincs.EGyszerűen azért mert nem lehet, ez belénk van kódolva, lehet okoskodni hogy nem így van, de sajnos így van. Ezért a féltékenység ebben az esetben teljesen normális dolog.

Pl: Az exemnek volt egy nagyon jó barátnője annak férje és gyereki, összejártunk grillezni, beszélgetni, végül kiderült, hogy a nő gyűlöl engem, mert végig szerelmes volt az exembe, hiába a család...

2013. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is előre szólunk a másiknak mindenről.

Nekem van egy egyetemi fiú évfolyamtársam, akivel évente kb. 2-szer szoktam találkozni előre megbeszélten, mivel más városban lakunk. Elfogadta a párom, sosem volt ebből gond. Neki is vannak női ismerősei, de nem jellemző, hogy kettesben találkozna velük, inkább társasággal együtt, ahová sokszor én is megyek.

Nekem úgy tiszta, hogy előre megbeszéljük, hogy kinek mik a programjai, tervei.

2013. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden külön programunkat megbeszélünk előre, de nem azért, mert elvárjuk egymástól, hanem, hogy tudja a párunk, hol vagyunk, és ne aggódjon. Az teljesen mindegy, hogy férfival, nővel, Terry Blackkel vagy marslakókkal találkozik, annál jobban megbízunk egymásban, hogy ez számítson.
2013. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!