Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a felesége sokat fogyott (40-50-60 + kgt) a házasság után? Hogy viszonyultatok a feleségetekhez miután lefogyott?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok elsősorban akiknél a feleség túlsúlyos volt alapból. (A házasság előtt is)
2014. márc. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Épp valamelyik nap olvastam, hogy egy feleség lefogyott 45 kg-t amig a férje katona volt egy évig nem látták egymást és mikor ujra látta a feleségét megörült neki! :) Vagyis annyit tudott modnani, hogy WAO! :)
2014. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Élettársam volt, elkezdtem fogyni, még nem is annyit, amennyit írtál, de átölelt és ki volt borulva, hogy "ez nem ugyanaz"!
2014. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nálam nem kellett volna ennyit fogynia. Már 25 kg-nál szóltam volna érte. Ha csak nem terhes, vagy beteg. Furcsa, hogy egyesek csak a 120. kilónál veszik észre magukon, hogy kövérek. És addig? Tetszettek maguknak? Bocsi, csak a kérdésre reagáltam. Épp ma olvastam a neten, hogy meghalt a világ legnehezebb féfija, 400 kg volt, és 22 éves. A fél várost szét kellett bontani, hogy kivihessék valahova. Azt mondta, hogy bánatában evett...
2014. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
90kg voltam, mikor elkezdtem a fogyókúrát, a férjem támogatott. 15 kg után viszont szólt, hogy elég, ne tovább, ha csak nem magam miatt tenném, mert neki úgy tetszem, ha van mit fogni. Azért nem álltam meg, most 68 kg vagyok, ez nekem jó. Sokan kövérnek tartanak, de nekem jó, a férjem szépnek tart. Ennyi elég. Talán nem is tudnék 50 kilós lenni...
2014. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk fordítva volt, de azért ha nem baj, válaszolok :)

A férjemet úgy ismertem meg, hogy már túlsúlyos volt, 110-120 kg körül ingadozott. Mi az eljegyzésünk után egy évvel kezdtünk életmódváltásba (nem az esküvő miatt, egyszerűen elegünk lett a tunyaságból), rá egy évre (vagyis 2 évvel eljegyzés után) volt az esküvőnk, akkorra fogyott le 80 kg-ra a férjem, amit azóta is tart.

Abszolút pozitív hatása lett ennek mindenre, a szexuális életünkre, a közérzetünkre, az aktivitásunkra. Hetente 3x együtt edzünk, és büszkék vagyunk magunkra/egymásra, nagyon jó érzés, hogy fittebbek/szebbek vagyunk, mint mikor egymásba szerettünk :) És most már példát tudunk mutatni majd a leendő gyerekeinknek is.

2014. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Mi van utolso valaszolo te csinos ferjet akarsz mindenáron ?

Csak akkor szulsz ?

Ez badarsag

2014. márc. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
6-os, te most ebből komolyan ezt szűrted le? :D Sajnállak, komolyan.
2014. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. márc. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!