Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 20 év után megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 20 év után megcsalt egy férjezett nővel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretném tudatni a nő férjével a megcsalást. Szerintetek beszéljek vele?

2014. márc. 24. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire ismeritek egymást az illető nő férjével? Még az is lehet, hogy el se hinné. Másrészt pedig ez a kapcsolat így is, úgy is halott, nem tudom, ezen mennyit változtat, ha bosszút állsz. Mindazonáltal teljesen megértem az indulataidat...
2014. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg egyáltalán nem halott egy kapcsolat attól, hogy húsz év után egyszer megcsalt. Meg kell beszélni, meg lehet bocsátani, nem kell felrúgni egy házasságot egy hibáért. Viszont én nem szólnék a nő férjének. Azért mert neked rossz, miért kell, hogy az legyen annak a férjnek is? A bosszúállás nem vezet sehova, neked attól nem lesz jobb. Inkább koncentrálj a házasságodra, hogy egyben maradjon.
2014. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem lenne férjezett, akkor kinek szólnál???

Beárulnád az anyukájának?

2014. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Én egészen biztosan nem maradnék vele házas, húsz év ide vagy oda. Ilyen szintű hibát nem tudnék megbocsátani, noha alapvetően nem vagyok haragtartó. A másik férfinél meg ne pattogj, az csak a te elkeseredésedet mutatná meg. Inkább azzal legyél elfoglalva, hogy méltóságteljesen távozz. Kitartás!
2014. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
sajnos nem ismerem egyiket sem de a címet sikerült megszerezni .A férjem mindenre esküszik hogy nem csalt meg
2014. márc. 24. 19:19
 6/22 A kérdező kommentje:
de nincs ha férje van!
2014. márc. 24. 19:23
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Nyelj egy nagyot...

Miért nem hiszel a férjednek?

2014. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szólnék. Simán elválnék és a saját jövőmre koncentrálnék.
2014. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Honnan tudod hogy tenyleg megcsalt?
2014. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat. Még idő kell hogy dönteni tudjak.
2014. márc. 24. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!