Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik viszonylag jó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik viszonylag jó házasságban élnek mégis megcsalták mikortól volt gyanús?

Figyelt kérdés

Egy jobb házasságban, ahol alapvetően jól elvannak egymással, de a férj mégis félre ment, mennyi idő után bukott ki a dolog? Mi volt az árulkodó jel?

Mennyire lehet észre venni, ha viszonya van valakivel, netalán még szerelmes is, de otthon próbálja fenntartani a szépet?


2014. márc. 28. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kollégám "megy félre" immár 8. éve. Van felesége, és egy fia. A kollégámnak 8 éve van egy barátnője is. Azt mondja, neki így jó.. a barátnő tud a családról, a család nem tud a barátnőről.. és így szerinte mindenki boldog.. (én mégse irigylem a feleségét. és a barátnőjét se).
2014. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk viszonylag nagyon hamar kipattant a dolog, mert az én otthonülő férjem, akit mindig úgy kellett kiimádkozni a házból, hirtelen két héten belül háromszor is programot csinált magának. Az első kettőnél még örültem is, mondom végre emberek közé megy, hátha rákap az ízére és ezentúl nem kell majd annyit könyörögnöm, még egy hosszabb sétáért is. A harmadiknál már furcsa volt, főleg mert ebéd közben kapott egy sms-t, amit nagyon feltűnően dugdosott.


Nem faggattam, de miután elment, felhívtam a haverját, akire hivatkozott, hogy nála lesz, kreáltam valami kamumesét egy elhagyott kulcsról, meg egy lemerült telefonról, szóval ha ott lett volna, akkor sem lett volna kínos neki, hogy ott hívom. Igen ám, de a haver még csak nem is hallott róla... mire hazaért, már tudta, hogy lebukott. :/ Szóval nálunk annyira egyértelmű volt, hogy -szerencsére- nem kellett nagyon mélyre merülnöm a bizonyítékgyűjtésben.

2014. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ártatlan dolgokkal kezdődött, ezért nem kapcsoltam egyből.


Tipikus "Fáradt vagyok, sokat dolgoztam, inkább pihenjünk!",meg eltolt magától, mikor kezdeményeztem (hétvégén), hogy most nincs kedve hozzá.


Fél év kellett hozzá, hogy rájöjjek.

Olyan jelei voltak, hogy céges bulira engem nem hívott el, mondván, hogy senki sem viheti a párját, érdekes módon én meg láttam képmegosztásokat egy közösségi oldalon, ahol a munkatársai(van egy-két közös ismerős) vígan pózoltak a barátnőjükkel, ő meg egyedül....

magyarázat: "neki ezt mondták a munkatársai, jól beetették"


Aztán később járt haza, mint az előtt, mondván hogy túlóráznia kellett (persze ez a fizetésén nem látszott meg egyszer sem). Volt hogy két órával később jött haza, azt mondta lerobbant a kocsi, hívni kellet egy ismerőst, hogy csinálja meg. Kérdeztem, hogy mi baja volt az autónak, csak hebegett, habogott.

Volt hogy párszor hívták ismeretlen számról, és néha én vettem fel, de olyankor senki sem szólt bele. Meguntam, és belenéztem a telefonjába, akkor találtam egy olyan üzenetet, hogy "kértelek, hogy ne hívj otthon, azt hittem, hogy ezt megbeszéltük! majd hívlak én!"

Ezek után már neki is jeleztem, hogy tudom hogy viszonya van, de ő legyintett, hogy csak munka ügy volt, és nem szereti, ha itthon zavarják vele.


Aztán még volt olyan, hogy elvonult telefonálni, órákkal később jött haza, mint szokott. Nem bírtam tovább, mondtam neki, hogy szakítani akarok. Eleinte tagadott, és kinevetett, de rá egy hétre bevallotta, hogy van valakije.

Szépen kiköltöztettem ( a saját lakásom volt), aztán mondtam hogy akkor menjen a k..rvájához. Azóta újra anyuciékkal él, mert a nőnek hosszú távú kapcsolatra nem kellett, csak a bűnös izgalom miatt tartott rá igényt....pedig én ezek után boldogan átadtam volna neki a páromat..

2014. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem régi együttélés,hanem friss,kicsit több,mint egy éves kapcsolat.

Boldogabb voltam,mint valaha.Egy darabig.

A húgom mindig mondta,hogy neki valamiért gyanús a párom.Kinevettem,pedig tudtam,hogy nagy casanova volt előttem.

Addig mondogatta a húgom,míg egyszer átnéztem a telefonját.(Még akkor egy évesek sem voltunk)Tiszta volt,mint a harmat.Nem találtam rajta "fogást",meg is nyugodtam egy kicsit.Aztán rá egy-két hónapra,szilveszter előtt valamilyen belső súgásra átnéztem az emailjeit.És akkor borult a bili...Nem egy volt...nem is kettő...

Sírtam, zokogtam,de mégsem hagytam ott.Megbabonázott.S közben rájöttem,hogy "amit teszel másokkal,az visszaüt"...A saját bűneim miatt kaphattam meg én is...Vagyis én ennek tudom be.Meg arra is rájöttem,-hogy egy barátomat idézzem-A fsznak ezen a végén nem jó állni...Bár én nem okoztam másnak fájdalmat a félrelépésemmel."Amiről nem tud,az nem fáj"De gyorsan rájöttem,hogy lépnem kell.Ki is léptem abból a kapcsolatból és erre megkapta ezt....Nehéz egy romokba döntött bizalmat újra felépíteni...

2014. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt árulkodó jel,de ahogy belenéztem a telefonjába (megérzés) ott volt az árulkodó sms.
2014. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában azt akarta, hogy 0-24be legyek nála. Egyik nap azonban hevesen tiltakozott ami gyanús volt.

Beléptem a fb-jára, ahol csevegett egy SZOMSZÉDDAL, hogy lemegy megmasszírozni.

Megvártam míg a nő hazaért, újra beszéltek... "legközelebb nem csinálom ilyen vadul -ördögfej szmájli -" , te is élvezted ne tagadd".


Ezek után egyértelmű volt.

2014. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
A kövér excsaja ott ült az àgyàn, mellette böröndök, elötte napokig nem tudtam elérni...elötte is voltak jelek, de ott bukott le. Bemostam neki egyet majd elmentem...az exe azota is tagad, de màr nem érdekel.
2014. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!