Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Van egy 5 eves kapcsolatom,22 eves lannyal en 25 fiu.eljegyzes meg összeköltözes megvolt....stb.Szeretem'!! De mostani munkahelyemen van egy nö akinek en ugy latszik bejövök es hat neha ugy is szoktunk beszelni ahogy mar-mar lehet nemszabadna.DE en mindjart az elejen ahogy elkezdtünk beszelgetni lefektettem a szabalyokat hogy csak baratsag lehet köztünk,beletelt a nönek egy par napba de belenyugodott,namarmost en öszinte emberke vagyok ezert is mindjart az elejen közöltem a baratnömmel mi a szitu,es ö persze mindjart hiszterika... persze volt olyan resz hogy joggal de en soha nem közelettem a nöhöz -ugy-. ES most en összebaratkoztam azzal a növel es hat törölnöm kellet a faceröl meg minden mert hat ugye a bar.nöm nem bizzik bennem,pedig en tenyleg csak dumalnek a növel meloban meg esetleg chatan amikor olyan van hogy raerek, semmi több,leallitottam a nöt minden fajta ketertelmü mondatokkal. dehat hiaba, ha nemakarok allandoan veszekedest, vitat, akkor be kell hodoljak .-szoval töröltem.de akkor se jo mert igy meg a meloban ugye tudunk dumalni es hat ez sem tetszik neki ,de mondzam hogy azert a melot ott nem hagyom ezert,mert hat ma nem hullik az ember ölebe csak ugy a melo.Na szoval most akkor mit tegyek? Igaza van a bar.nömnek? meg nem volt ilyen tapasztalatom. - bunkok kimeljenek kössz.

2014. ápr. 7. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. A barátnőddel közölted, hogy ez a nő nyomul rád, ennek ellenére írogatsz neki, és hagyod a kialakult flörtöt. Ezt egy nő se nyelné be. A barátnődnek nem az a baja, hogy az egyik kolléganőddel beszélgetsz, hanem az hogy kezd kialakulni köztetek valami.

Amit ha neki nem is, de itt nyugodtan bevallhatsz. Ha nem éreznél kicsit többet, már rég elküldted volna. Te, önmagadtól nem hagynád hogy közeledjen. Egyszerűen jólesik neked ez a fajta máshonnan jövő figyelem.


Legközelebb ha flörtölsz is, otthon ne avasd már be az asszonkát. Amíg nem lépsz félre nem tragédia, de azzal hogy elmondod neki, jogos féltékenységre adsz okot.


Gondold bele magad fordított helyzetbe. Hazaállítana, Te figyelj csak, a Géza rámhajtott. Csak barátilag írok neki facen, meg beszélgetünk egy pár órát még, mert a melóhelyen nem volt elég időnk.

Te nem lennél féltékeny? Ugye hogy igen.

2014. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem túlreagálja. Bár nem tudom ez mit takar: "es hat neha ugy is szoktunk

beszelni ahogy mar-mar lehet

nemszabadna."

2014. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsö ironal van a pont. En vok a hülye
2014. ápr. 7. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Te is kiakadnál ha a barátnőd úgy menne haza,hogy "Béla flörtölt velem de nyugi kicsim mondtam,hogy vagy. Amúgy is mindjárt jön facebookra és dumálunk. De azért szeretlek."
2014. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsónál a pont! de jót nevettem, köszönöm! :)


Pont most olvastam fb-on, hogy a gyenge férfiaknak szeretőjük van, az erőseknek pedig családjuk.

:D

2014. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a barátnőd helyében nekem sem esne jól a dolog,és igen,én is féltékeny lennék!Fordított helyzetben nem hiszem,hogy neked tetszene,ha valaki más közeledne a barátnőd felé,és ezt még az orrod alá is dörgölné.Volt részem ilyesmiben.Nagyon megalázó tud lenni.Szóval ha annyira szereted a barátnődet,akkor szépen leépíted a másik spinét.
2014. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számomra már ott elbukott a történet, hogyha az eljegyzés is megvolt, akkor nem barátnőm, hanem menyasszonyom, nem?
2014. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ki minek nevezi :) bár mondjuk ha a kérdező sokat beszél facen avval a nővel a "már-már nem lenne szabad" témáról akkor lassan ex lesz :)
2014. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.


A csaj meg nem irogatna, ha nem éreztetnéd azt vele, hogy van miért.

Én furának tartom amúgy, ha egy pasi közli egy csajjal, hogy csak barátság jöhet szóba, erre általában akkor van szükség, ha ez a csajnak nem egyérletmű, és kb. azzal egyenlő, hogy ,,csak barátság lehet köztünk, de azért próbálkozz, mert jólesik". Nyilván ezt a csaj is érzi, ezért flörtöl veled továbbra is.


Amúgy Kérdező, vigyázz, mennyire barátkozol össze egy másik nővel, miket osztasz meg vele, még a végén közelebbinek érzed majd a kapcsolatotokat, mint a barátnőddel, még ha fizikailag nem is történik semmi. Aztán esetleg ott találod majd magad egyszer a csaj oldalán, aki egyszercsak átveszi a hisztiző barátnő szerepet, miközben összebarátkozol egy újjal...


Lehet ezt folytatni a végtelenségig:)

2014. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kérdező azért mondta el a barátnőjének/menyasszonyának(?), hogy van ez a másik csaj, mert hiányzik neki a figyelem a kapcsolatából. Kérdező, mondd el a barátnődnek, hogy miből van kevés, és miből érzed, hogy figyel rád.
2014. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!