Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem elfogadható, ha egy házaspár egyik fele internetes ismeretséget tart fenn egy ellentétes nemű személlyel? Miért?

Figyelt kérdés

Az ismeretség csak online és a hásaspár másik fele is tud róla, szóval nem titokban zajlik...


Egy előző kérdésnél való lepontozásom után merült fel ez a kérdés...


2014. ápr. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
8%
Megcsalas ne alljon mar szoba massal
2014. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
90%
Elfogadhato, ha az ismeretseg nem lep at egy bizonyos hatart.
2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
80%
nekem nincs vele semmi bajom. megbízom a páromban, és szerintem jó is, hogyha egy ellenkező neművel beszélget. de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. :D
2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
88%
Egy baráti kapcsolat miért ne lenne elfogadható? Ahol ilyesmi miatt balhék vannak, az nem is jó párkapcsolat, mert hiányzik belőle a bizalom.
2014. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg attól függ, hogy milyen jellegű ez az ismeretség. Ha csak beszélgetnek, tapasztalatot cserélnek meg ilyesmi, akkor elfogadható. Ha már pucér képeket meg videókat küldözgetnek egymásnak, meg erotikus témájú leveleket írogatnak, az nem elfogadható. És akkor az illető házastársáról is megvan a véleményem...
2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 omba ***** válasza:
31%

Miféle kapcsolatot?

Mondjuk valami szexchat szerintem nemigen fér bele, amúgy meg hát...

nekem bő 1000 ismerős van a fészen, nagyobb része ellenkező nemű, - de hát ennek semmi "olyan" jelentősége nincs.

2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem elfogadhato, hogy interneten ismerkedik. Minek? Elvileg mindent meg kellene tudni beszelni a parjaval. Termeszetesen regi ismeretsegeket lehet apolni interneten, de ujak letrehozasa nekem nem fer bele. Nem orulnek, ha a ferjem valami novel ismerkedne neten. Ki az, akit oszinten hidegen hagyna ez a dolog???
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
37%

Én ezért dobtam ki szerelmemet!

Sajnos most is fáj,de a hölgy könnyűvérű volt és szeretett neten ismerkedni.Tudom hogy nem találkoztak,de ez nekem fájt,nem fért bele az értékrendembe ,szóltam neki nem hagyott fel vele ,így nem is vagyunk egymáshoz valóak.

Szóval egy párkapcsolatban netes ismerkedés nem fér bele szerintem!

2014. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
32%

KÉRDEZÖ VALOSZINÜLEG NEM ÉRTETTED:


itokban volt tartva... miután kiderült, már nem volt titok :-D

internetes ismerkedés, "barátkozás", telefonálgatások... NEM, NEM fér bele!!!!


minek ismerkedni, barátkozni idegen férfiakkal facebookon csevegni, telefonálgatni??

2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
52%

ha már egy ismerös lenne, egy barát rendben van, én is beszélgetek a férfi barátaimmal facebookon, söt telefonálunk is.


DE!

NEM jelölök be senkit..és ha bejelölnek és nem ismerem az illetöt, nem kezdek el ismerettséget kötni, és nem kezdek el titokban a férjem háta mögött telefonálgatni IDEGEN férfiakkal......

2014. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!