Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akiknél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akiknél a kapcsolatukban a nő keresi a több pénzt?

Figyelt kérdés
Nem okoz feszültséget? Vagy nem is foglalkoztok vele?
2014. ápr. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, például mi.

A kapcsolatuk során már többször változott, hogy melyikőnk keresett többet, volt, hogy én kerestem fele annyit, mint akkor a párom.

De most jelenleg én keresem a többet.

Én kapok kb. havi 150et (és ha meglesz jövőre a diplomám, remélem még többet) a párom meg most perpill 110 körül kap, de most keres mellékállást, mert sok a szabadideje a munkája mellet. Nálunk nem okoz feszültséget, de a páromat szerintem kicsit zavarja, de nem foglalkozunk ilyenekkel,a lényeg, hogy minden be legyen fizetve.

2014. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, igen. Kb 2,5-szer többet kerestem, mint ő. Ő ugyanis munkanélküli lett és csak egy négyórás állást talált magának.

Okozott-e feszültséget? Nem. Tudtuk, hogy bármikor megfordulhat a helyzet (meg is fordult...), és azt is, hogy azért vagyunk együtt, mert közösen vállaljuk a dolgokat, a jót is meg a rosszat is.

2014. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nálunk is ez van most. Én keresek többet, mert a férjem most váltott munkahelyet, és ugye a létra aljáról kell kezdenie. De nem gond. Volt amikor ő keresett többet. Közös kassza van, mindegy ki keres többet vagy kevesebbet, úgyis közös a pénz.
2014. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászólok, hogy legyen egy férfi(?) álláspont is.

Nálunk a gyerekek születése előtt a feleségem 160körül kapott, én 100-120-at. Most, hogy otthon van a gyerekekkel, a támogatásokkal (gyed,gyes meg mittudoménmi) is annyit kap(unk) kb.,mint amennyit én keresek. Most 100ezer a fizum.

Szóval, sosem kerestem többet,mint Ő.

Érdekes, hogy Őt soha nem zavarta ez, és nem is tette szóvá soha.

Nekem azért egy picit fájó legbelül. Családfőként az ember szeretné megteremteni otthon a megfelelő körülményeket.

2014. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is igy van, tobb mint a duplajat kapom mint o.

A ferjem orul neki, es mivel nagyon rossz lett a munka korulmeny a munkahelyen ezert ugy nezz ki felmond.

2014. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk én keresek többet, ráadásul kevesebb munkaidővel, de semmi gondot nem jelent. A házasságunk elején ő kapott többet, pár hónapig volt munkanélküli, én is voltam. Bokros idején szültem, csak gyes volt, gyed nem, akkor se volt gond, hogy ki mennyit tesz be.

Számlára kapjuk mindketten, én intézem a banki ügyeket, én vásárolok, ő hó elején eltesz 10-25 ezer ft-t, de max akkor költ belőle, ha megkérem, hogy melóból hazafelé szaladjon be valamiért a boltba, mert elfelejtettem.


387/n, 42/f, és 18. házassági évfordulónk lesz két hét múlva :)

2014. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bar ilyen gondjaink lennenek :)


En annak is orulnek ha keresne valamennyit, nemhogy meg annyit is mint en.

2014. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, én kb. 40ezerrel keresek többet mint a férjem. Soha nem vitáznék vele ilyen nevetséges összegen, a pénzen pedig eleve butaság vitázni. Egy férfinak eleve nehéz lehet egy ilyen helyzet.
2014. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt olyan, hogy én kerestem többet (kb. 1 évig). Most épp Ő :D

Nem volt gond soha.

2014. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így volt, bár nem számottevően, 20-30 ezer forinttal, de igen, én kerestem a többet. Valószínűleg a jövő hónaptól ez változik. De nem, nem zavart minket!
2014. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!