Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy párom így "kirittyen" munka előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdte zselézgetni a haját. Régebben is bezselézte de csak ha mentünk valahova. Ma hajnalban is felébredtem mikor kelt és totál be volt lőve a haja, "normálisan" felöltözve. Eddig mindig melegítőbe ment dolgozni, mert biciklivel jár és a farmer annyira nem kényelmes. Hajnalban ha beér át is kell öltöznie, valamit a hajzselézést se értem, mert bent formaruhában és sapkában kell dolgozniuk. Szerintetek?
2014. ápr. 12. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egyszerüen jól akar kinézni és elege a slampos dolgokból. Ha te ezt nem vezsed észre és nem adod tetszését, keres egy ojat aki ezt megbecsüli és megdicséri.


Ha így látod, mond neki, hogy de jól néz ki, neked így jobban tetszik, milyen sexinek érzed stb... Azért csinálja mert jól akar kinézni, és elhiheted ha te nem lesz más aki észre veszi.

2014. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Világos, hogy te azt gondolod, hogy nő van a dologban, akinek tetszeni akar. Ha gyötör a féltékenység, akkor nézz utána.
2014. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy eddig slamposan, szakadt ruhákba járkált de mondjuk farmert csak ha valami alkalom volt, mentünk valamerre iszogatni, társasággal stb akkor vett fel. A hétköznapokban kényelmes ruhákba járkál. Lehet igazad van amúgy 1-es, de biztos nem nekem akar tetszelegni, mert hajnalban én általában alszok mikor ő elindul.
2014. ápr. 12. 09:29
 4/8 reptoid ***** válasza:
58%
Mondjuk egy farmert normális, sőt alkalmi ruhának tartani erős túlzás. Például farrmert én csak akkor veszek fel, ha megyünk a kertbe virágokat ültetni. Nincs ebben semmi különleges.
2014. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Miért az én páromra meg néha rájön a hoppáré, és inget, nyakkendő vesz fel. Meg van hogy nem borotválkozik, van hogy oldalra zselézi a haját (mint valami jó kisfiú). Sőt néha megnöveszti a haját, és még ki is vasalja (mert úgy nézne ki mint Robb Stark) van hogy lenyírja 3 millisre.

Van hogy csupaszra borotválja az arcát, van hogy szakállat hagy, van hogy körszakállat.


És mindezeket magáért, mert néha szeret ő is változtatni, jól kinézni.

Kérdésedre a válasz: igen, normális!

2014. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Előttem szólóval teljesen egyetértek.
2014. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismim detto ezt csinálta, aztán kiderült nője van és el is hagyta a családját. Én a helyedben utána néznék. Legyen alaptalan de a kisördög nem alszik...
2014. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak piperkőc pasik akikre ráborul a drógéria addig ki nem lépnek a lakásból még az utcsó hajszál is nincs belőve.Ők ilyenek ilyenek is maradnak.A mackó alsósók se változnak,ha nincs rá okuk.Már pedig ha újabban hej de ritty ott van valaki ,akinek tetszeni akar, vagy már több is.
2014. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!