Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam neki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam neki, hogy nem kell féltékeny legyen?

Figyelt kérdés
Most, amikor írok, bulizni van. Babaúszásra akarom vinni a közös 8 hónapos fiunkat. Erre azt mondta, BIZTOS NEM. Tesómmal moziba,-vagy csak egy kávéra elmennénk valahova... (sógorom is húzza az orrát) Nem tetszik neki. A mindent elmondó Te Tudod! mondattal zárja a mondandóját. Nem akarok vitát, de mit mondjak, hogy NE LEGYEN HÜLYE!?

2014. ápr. 20. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen kapcsolatra gyerek?...

Mindegy, te tudod.

Egyszerűen menj ahová akarsz, szabad ember vagy!

2014. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Bulizni van?

Miert kerdezed meg? fogod magad elindulsz kesz..... azert mert neki farka van o mehet te meg nem? te legyel bezarva a hazba???? mond meg neki hogy oke itt a gyerek tudod hogy kell pelust cserelni es etetni majd jovok es racsuknam az ajtot.. nehogy mear egy kv-t ne ihass meg valahol...

Amugy hanyevesek vagytok?

2014. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
bocsi kihagytam.... az elozo valasz ugy tunhetett h sz..d le a gyereket de nem ugy ertettem.. neha azt a par orat kibirja nelkuled a baba is. etetni kell es pelust cserelni. 1-2 orat te is elmehetsz hogy csak a magadra v baratokra figyelj beszelgess veluk..
2014. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

"Erre azt mondta, BIZTOS NEM."


Én meg erre azt mondanám, hogy "De biztos de!"... és szó nélkül elmennék. Mégis mit gondol, hogy a 8 hónapos fiad jelenlétében fogsz kefélni valaki mással? Szánalmas az ilyen férj. Te pedig ne legyél áldozat típus, mert egész életedben ez az elnyomás és megalázás lesz, ha nem állsz a sarkadra. Ki neked a férjed? A gazdád, vagy mi?

2014. ápr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1.-igen bulizik. 2-Ő a második férjem. Az első is ilyen BOCS!!! FÉLTÉKENYFASZVOLT!!! Én is erre gondoltam. Szoptatom a kisfiunk, nem AZÉRT akarok elmenni, csak azért, hogy (szupermamik kövezzetek meg!!!) ÉLHESSEK egy pár órát! Imádom a családom 12 éves fiú, 11 éves lány, 8hónapos Tündérlala Csak MEGFULLADOK! (néha)
2014. ápr. 20. 01:04
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Rémülettel vegyes bámulattal bámulom a női nemet: képesek 2x ugyanabba a folyóba, 2x ugyanoda belelépni. Hát ha az első is ilyen volt, miért választottál mégegyszer egy ugyanilyet? Önismeret, ugye, az segített volna. Mostmár mindegy. A válaszoló, meg aki tanácsolta, hogy ne légy áldozattípus, az egyenesen mókás. Ennyi erővel: levitáljon! Ne ő leyen ő!


De ha már ilyen nem jól választottál: mondjuk hívd meg, hogy közösen csináljatok valamit. Várjunk csak, erre a legjobb közös apropó egy közös gyerek. No de hiszen abból nektek pont van is egy! Á, csodás. Benne lenne-e vajon?


Aki pedig azt válaszolta, hogy biztos de - szóval őt is értem és megértem, de nem egyből a makacs amazonkodást kell elővenni, van ott ész is, átmenetek, árnyalatok, nem rögtön nekifeszülni, az sok energia ám!


Ésszel csald el, vond be a közös életetekbe. Rendkívül éretlennek tűntök egy gyerekhez, ennek ellenére van. Na szóval ezt tedd - közösen, építkezzetek utódotok és saját magatok örömére, s javára.


Ne mit mondj, hogy ne legyen hülye (ezzel visszafele nézel), olyat mondj, amitől okos lesz! Ez ugyanaz a lehetetlenség, de méis mennyire máshogy fest, ha emígy közelíted meg, nem? Ez már jobban előremutatónak tűnik nekem.

2014. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én pàrom nem jàr bulizni de pl baràtnőzni velük vàsàrolni kàvézni igen. Szerintem ebben semmi sincs. Soha nem féltékenykedek mert nem ad rà okot. Én szinte mindig dolgozom de ha pl a haverokkal megyek valahova akkor sem piszkàll. Szeretjük egymàst és bizunk egymàsban. Kölcsönös tisztelet jele hogy becsülöd a pàrod annyira , hogy megbizol benne! Ha ez nincs meg akkor hogy tudnàk együtt élni valakivel akiben nem bizom???
2014. ápr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem itt kell emberkedni, hanem a pároddal szemben! De alakul, ahogy a 6-nak válaszoltál, olyan jelleggel reagáld le a párod hülyeségeit is.
2014. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

"Ő a második férjem"

"12 éves fiú, 11 éves lány, 8hónapos Tündérlala"


- két férj,

- három gyerek,

- négy kerék...

2014. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Először én sem értettem miért meg a férjed mellőled inkább bulizni. Most már értem! Kérlek add át látatlanban is férjednek a bocsánat kérésemet.
2014. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!