Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon féltékeny. Hogy mondjam el neki hogy el kell mennem pár napra? :\\

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon féltékeny..holnap azt akarta,hogy sokáig legyünk együtt. De nekem holnap mennem kell bátyámhoz Pestre vasárnap reggelig..:\ Félek,hogy még a szakítás is megfordul a fejébe mert azt fogja hinni megakarom csalni..vagy megharagszik,mert bátyám fontosabb..vagy nem is tudom :((( Nem akarom elveszíteni..mit mondjak neki,hogy ne legyen semmi baj?:((1éve megcsaltam..de az még a kapcsink elején volt..most már nem tenném meg:\
2010. ápr. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod egy hülye, aki nem bízik benned. A bizalom minden kapcsolat a alpja.
2010. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát most szívod azért a ballépésrét. Amúgy meg ne hazudj neki azzal sokkal nagyobb kárt okozol ebben a kényes helyzetben amúgy is. Inkább mond meg neki, hogy hova mész és meddig kell maradnod. Tudom most azt gondolod hülye tanács, de ha másképp teszel akkor még szarabb helyzetben leszel és akkor majd joggal lehet vége a kapcsolatodnak. 29/N:
2010. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Szépen tűrd el ahogy szövegel. Legközelebb nem leszel egy cafka. Most jön a velem is előfordulhat? Nem, érett, szexre kész emberrel ez NEM fordulhat elő.
2010. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

cccch te drágakenyér


hogy lehet hogy még mindíg vele vagy egyáltalán???

az ilyen féltékeny emberekből szoktak később lenni a családgyilkos emberek


most ha egy ilyen szitut ugy kezelne hogy megcsalás akkor ott nagy gondok vannak

2010. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megcsalásnál kellett volna 1-2 pofon a fiú részéről, aztán szép csöndben távozni és mire ráébred a csaj, hogy mi történt, jó messze lenni már.
2010. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt írtam le amit én csináltam, azt nem,hogy ő hányszor csalt meg..ja és ha pofon lett volna akkor már tényleg nem lennék vele..beteg az az ember aki üt egy nőt..
2010. ápr. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!