Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a parom haverjanak, hogy a parom betegesen feltekeny ra?

Figyelt kérdés
mar nagyon regen gyanuditgat a baratjaval,pedig sosem csaltam meg vele beszelgetni szoktunk de tobb nem volt.szerinte o kikezdet velem csak nem akarom neki elmondani.hogy beszeljem meg ezt a haverjaval hogy harag sem legyen belole?.
2012. febr. 8. 09:44
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Úgy mondd el, hogy "betegesen féltékeny rád."

Tömör, egyszerű, ennyi.


Ha párod sokáig ezt fogja csinálni, te nem fogod bírni,

és lehet hogy a haverhoz fogsz menekülni, vagy az első

szembejövő pasihoz.. Szerintem a párodon állíts, ha

tudsz..

2012. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Akkor beszélgess vele, amikor a párod is ott van.

Tanuld meg, férfi és nő között nincs barátság, csak nagyon kivételes esetben (együtt nőnek föl ...stb)

Lehet, hogy te azt hiszed csak beszélget veled, de elárulom, hogy jól megfektetne téged.

Honnan veszem?

Tapasztalat sajnos...

2012. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős!

Nekem is volt ilyen szitum, csak nálam a barátomnak megmondta a haverja, hogy tetszem neki. Barátommal megbeszéltük, hogy nekem nem jön, be nem kell aggódnia. Ennyivel letudtuk. Aztán amikor kezdett romlani a kapcsolatunk előkerült a haver, jókat dumáltunk, néha összefutottunk, párom akkor kezdett kicsit nyugtalan lenni. Voltunk együtt házi buliba ott a haverja kicsit erősen csapta a szelet, párom rászólt, megértette és elhülyültük. Azóta a kapcsolatom szétment, más miatt. A haverjával meg néha összefutok suliba ami ritka. Ő bepróbálkozott, de nekem nem tetszik, meg am se jönnék vele össze!

Tanács: üljetek le 3an és beszéljétek meg.

2012. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dugj a sráccal, legalább a fiúd nem alaptalanul lesz rá féltékeny.
2012. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!