Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tegyek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ez egy elég kényes eset?

Figyelt kérdés
6 és fél éve vagyok a férjemmel van egy 2 és fél éves kisfiunk kicsit megromlott köztünk a kommunikáció! Van egy barátnőm aki néha nálunk szokott lefürdeni! A konyhában a mosogató alatt van egy kis lyuk amin be lehet látni a fürdőbe! Nem voltam otthon és lefürdött nálunk a barátnőm de álmomban sem gondoltam volna hogy a férjem ki lesi és még videóra is veszi! Ha nem veszi észre a barátnőm meg sem tudtam volna! Bár a férjem állítása az hogy nem nézte csak felvette de ki is törölte mert rá jött hogy hülyeséget csinált állítólag meg sem nézte! De barátnőm azt mondja látta a fejét félszemmel szegény azt sem tudta mit tegyen kérje számon vagy mondja el nekem végül nekem mondta el és aznap a férjem előtt úgy tett mintha nem vette volna észre!
2014. ápr. 22. 08:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%
nem lenne már a párom
2014. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%

:))) falazd be a lyukat, a pasidat meg rendezd el! A barátnődnek meg nincs fürdőszobája? vagy minek fürdik nálatok?

Ha már a barátnődet videózza, akkor elég nagy bajok vannak a pasiddal!

2014. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
A lyukat már el rendeztem!!! A barátnőmnek meg elég kényes a helyzete de a lényeg meleg víz nincs náluk! Van egy gyerekem is és így már nem olyan egyszerű a helyzet neki család kell! Ha nem így lenne én sem gondolkodnék! De amúgy nem rossz ember segít a házi munkában próbál nekünk mindent megadni! szóval soha nem gondoltam volna hogy ilyet tesz még azt sem hogy megcsalna nem hogy ilyen beteges dolgot!
2014. ápr. 22. 08:46
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon beteg és perverz!

Nem tudnék egy ilyen férfival együtt maradni!

2014. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg tök természetes ha lehetösége van egy kis kukkolásra akk megteszi (Söt elárulom neked, hogy vszinüleg ki is verte a látványra!). Nem kell ahhoz semmi megromlott kommunikácio. Ha meg nekitámadtál persze, hogy az az elsö reakcio, hogy megprobálja tagadni. Örülj, hogy ilyen problémáid vannak!
2014. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
ja akkor gyerek miatt nyugodtan kukkoljon a párod más nőket, vagy majd lassan anyádat is, ha így halad. ugye nem lányotok van?
2014. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

De ez nem egy megcsalás, hogy na jó megbocsátok neki, hogy együtt maradjon a család.

A párod tök beteg! Ilyen családot akarsz, amiben van egy ilyen perverz állat?!

2014. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal elválnék, és nem azért, mert esetleg megcsal, vagy más nőket néz, hanem mert egy aberrált idióta.
2014. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Értem én, hogy a gyereknek család kell, de ez nálam már túlmegy egy bizonyos határon. Talán jobb is annak a gyereknek, ha kevesebbet vesz részt az aberrált apja az életében. Azon kívül, hogy ez beteg de nagyon, még bűncselekmény is!
2014. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Jó azért ezt ne keverjük a pedofíliával! Fiam van! Nem hiszem hogy tényleg kukkoló lenne csak kíváncsi volt talán! jó lenne ha egy férfi írná le mi járhatott a fejébe!
2014. ápr. 22. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!