Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire gondolnatok? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnatok? Kicsit hosszu lesz.

Figyelt kérdés
Tavaly majusban osszebaratkoztunk egy parral, egy darabig minden rendben is volt, aztan a ferjem kezdett kifordulni onmagabol, atvette a par ferfi stilusat, tobbszor az o tarsasagukban maradt mig en egyedul. Ezzel igy kulonosebben nem is lett volna baj addig mig a par noi tagja feltunoen elkezdett kacerkodni a parommal.. Mi meg rengeteget veszekedtunk miattuk ami elotte nem volt jellemzo.. Megkertem hanyagoljuk oket, de persze a hatam mogott folytatta.. Most nem reg kiderult a novel hivogattak egymast honapokig( mas neven volt elmentve a szama) rejtelyesen kimaradt ejszakara mondvan dolgozni megy aztan lebukott es jott a valasz engem figyelt a haz elott...eskudozik h nem csalt meg... Allitolag a no azert hivogatta h nyomozzon a parja utan o meg megtette, hiaba kertem kerulje el ot nagy ivben... Nem tudom mit gondoljak... Becsapott, kijatszott, megalazott... Sok sok elozmenye volt ennek h igy gondoljam.. Mostani felallas ok kibekultek a sraccal mert a csajnak ez csak egy bosszu volt a parja fele, mert nem tudott tovabb lepni azon h a parja megcsalta, en meg tele vagyok ketelyekkel h megis volt.. Addig nem tudnam( lehet igy sem) folytatni a kapcsolatunkat. Plane gyerek vallalas elott..
2014. ápr. 23. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Zavarnám a ribihez. Na ezért nem engedek senkit a közelembe, csak akiket jól ismerek! Néha szégyellem, hogy nő vagyok!
2014. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Önmagában az első mondat, hogy kezdett kifordulni magából és átvette a pasi stílust..én már ettől nem lennék nyugodt. Egy stabil ember nem veszi át más stílusát, saját egyénisége van.


Örülj neki, hogy még a gyerek vállalás előtt kiderült.


Azt, hogy megcsalt-e vagy, végsőkig tagadnak, de bőven elég a szakításhoz az, hogy kijátszott és kifordult magából. Ilyen emberre nem mernék várat építeni...

2014. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hat ha volt valami,ha nem,akkor is elöterbe helyezett egy masik nöt veled szemben,meg a Te keresed ellenere is.Nem nagyon szeret teged,es ki tudja,hogy meg hany ilyen nö lesz.Mindenkeppen atgondolnam a kapcsolatot,van e ertelme igy az egesznek.
2014. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sztori önmagában még elsimítható lenne, de a párod eléggé éretlen.
2014. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen "barátnőm" aki rendszeresen járt hozzám állitolag... Egyből észre vettem hogy feltünési mániában szenved a párom jelenlétében! Na nekem sem kellett több "óvatosan" leépitettem... Én megmondtam neki hogy nem vagyok vak meg bolond hogy ne lássam amit csinál, meg ha neki nem jó a kapcsolata a pasijával ne szedje szét más kapcsolatát... Ennyi volt és azóta nem jön :D
2014. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
És igen elkondolkodtató a párod viselkedése is! Időben kiderült, gondold át kivel akarsz gyereket vállalni :(
2014. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tavaly augusztusban hazasodtunk ossze. Tenyleg nem ertem mitol valtozott meg es miert volt fontosabb a vele valo cseveges mint az en keresem.. Annyira nem vagyunk tinik.. O mar 40eves.. De hogy tenyleg vkit lehet igy befolyasolni...
2014. ápr. 23. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat igen lehet,föleg ha a hölgy tettszik a parodnak.
2014. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És szereted még a férjed? Mivan ha tényleg úgy volt ahogy mondta? Mindenki botlott már meg életében! Eldobnád a házasságot?
2014. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen szeretem.. Valoban mki megbotlik, de nem igy. Szerintem. Es marad csak a tagadas.. Mikozben minden ellene szol. Legalabb akkor tudnam konkretan h mi volt mindennek az oka.. Es az faj a legjobban en is megkertem vmire es a csaj is.. Az ovet helyezte elem.. Pedig tudta h mit valt ezzel ki belolem.. Nincs se bizalom, se semmi..
2014. ápr. 25. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!